Розклад гуртків

Напрям діяльності

Назва гуртка, клубу, об’єднання

Керівник гуртка/клубу

К-сть учнів

Дні проведення

Час пров.

Художньо-естетичні:

Вокальний

Терція

Вієцька А.А.

9

1-й, 2-й вівторок

16-10

Декоративно-ужиткове мистецтво

Писанка

Заболотна І.А.

10

2-а середа

16-10

«Паперове плетіння»

Волкова Т.В.

10

2-а, 4-а п’ятниця

15-15

Умілі ручки

Крупчук В.С.

10

1-й, 4-й четвер

15-15

Науково-технічні:

-інформатики;

Вивчаємо комп’ютер

Червоняк Г.В.

10

2-а, 4-а середа

15-15

математики;

Цікава математика

Дунаєвська О.А.

10

2-й, 4-й четвер

16-10

фізичні.

Юний фізик

Маковей Т.М.

10

2-й, 4-й четвер

15-15

Туристсько-краєзнавчі

Школа виживання «Ратібор»

Любчак В.П.

12

За графіком

Еколого-натуралістичні

Клуб «Екосвіт»

Печуляк О.В.

12

1-й, 4-й понеділок

16-10

Юний натураліст

Твердохліб О.В.

12

2-а, 4–а середа

16-10

Збережемо природу

Молчанюк  І.А.

12

2-й, 4-й четвер

16-10

Дослідницько-експерементальний.

Мій край – моя історія жива

Любчак І.О.

10

1-й, 3-й понеділок

16-10

Патріотичні:

 

Я  – громадянин України – Європейської держави

Бондар Л.В.

10

1-й, 4-й четвер

16-10

Я – майбутній воїн

Адамусик В.П.

12

1-й, 3-й понеділок

16-10

Твоя життєва позиція

Шевчук Т.В.

10

2-й, 3-й вівторок

16-10

Соціально-реалібітаційні:

правові

Клуб «Людина і закон»

Каспрук Г.Є.

12

1-й, 3-й понеділок

16-10

соціальні

Знай  та захищай свої права

Котляр П.П.

12

1-й, 3-й вівторок

16-10

Волонтерський загін

«Милосердя» та «Турбота»

Савчук О.М.

15

2-й, 4-й четвер

15-15

Бібліотечно-бібліографічні

 

Клуб «Ровесник»

Бабич Л.С.

12

2-й, 4-й четвер

16-10

Спортивні

Баскетбол

Любчак В.П.

12

За графіком

Волейбол

Адамусик В.П.

12

1-й, 3-й понеділок

16-10

Карате-До

Любчак В.П.

12

-й, 3-й понеділок

16-10

Шахи

Макогонюк О.В.

12

1-й, 2-й четвер

15-15

Гуманітарні

Дивослово

Свистун Т.А.

12

2-й четвер

16-10

Розмовляємо англійською

Заболотна І.А.

12

3-а середа

16-10

Оздоровчий

Клуб «Здоров’я»

Любчак В.П.

15

1-й, 3-й вівторок

16-10

Інші

(за інтересами)

Контактник 

Западинський О.А.

10

1-а, 3-а середа

15-15

Провідник

Любецька С.І.

10

1-а, 2-а середа

15-15

Помічник машиніста

Довгалюк В.В.

10

2-а, 4-а середа

17-05

Смак

Слободянюк Н.О.

12

1-й, 3-й четвер

15-15

Мистецтво кулінарії

Підгаєць С.І.

12

1-й, 3-й вівторок

15-15

Клуб «Таємниці краси та здоров’я»

Радзивіл С.В.

12

2-й, 4-й четвер

16-10

Клуб «Здоровий спосіб життя»

Ружицька Н.І.

12

1-й, 3-й вівторок

16-10

Клуб «Безпека життя»

Цимбал Я.В.

12

1-а, 3-а п’ятниця

14-20