Жмеринське ВПУ

Перейти к содержимому

Главное меню

2014-2017 р.р.

НОВИНИ, ПОДІЇ

                Світлини заходів                                    ВідеоматеріалиВИПУСКНИЙ БАЛ 2017
переглядайте фото- та відеозвіти на офіційних сторінках Жмеринського ВПУ

Дорогі випускники!

Ось і настав день, якого ви всі дуже чекали на першому курсі і не хотіли наближати на третьому: випускний! Вітаємо Вас! Скільки радості, але в той же час і смутку, несе з собою це свято.

Ми випускаємо своїх
учнів, своїх дітей у велике життя з вірою і надією в краще, адже всі ці роки наш дружний викладацький склад вирощував у Вас паростки добра і любові до ближнього, виховував сильну духом людину, створював нового компетентного фахівця в своїй області!

Хочеться вірити, що ми навчили
Вас, чому повинні навчити, що ми виховали тих, хто виховає інших. Ми не розлучаємося сьогодні, ми ще побачимо Ваші плоди!

З чистою душею і совістю ми відкриваємо для Вас двері в майбутнє і бажаємо досягти всіх поставлених цілей!

Вітаємо Вас усіх! Успіхів Вам!

Звіт директора Кузьміна В.В.
за 2016-2017 н.р.
На Європейській площі у Вінниці відбувся V регіональний фестиваль технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Творча молодь Вінниччини. Де талановита молодь Жмеринського ВПУ представляла своє училище.
“Цей захід має профорієнтаційне значення. Незабаром завершується навчальний рік. Тож, випускники шкіл сьогодні мають можливість ознайомитися зі спеціальностями, які пропонують професійно-технічні заклади. Вони навчають за 107 спеціальностями, причому 70% — це інтегровані спеціальності, тобто такі, що дають можливість опанувати професію за суміжною спеціальністю. А студенти мають можливість продемонструвати свої навички і поспілкуватися з потенційними роботодавцями, які тут сьогодні присутні”, — сказав директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк.
Він зазначив, що серед усіх освітніх галузей, професійно-технічна освіта є локомотивом економічного зростання. Тому робітничі спеціальності користуються попитом на Вінниччині.
9 травня-День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Жмеринське ВПУ на чолі з директором взяло участь у вшанували 72-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У Жмеринці відбулися мітинги-реквієми та покладання квітів до трьох братських могил та пам'ятного знаку воїнам-автомобілістам.

   


Відкрита виховна година
« Життя
це просто дивна казка, сюжет якої твориш ти!»

Мета: сприяти усвідомленню учнями сенсу власного життя, допомогти  визначити шляхи правильного, безпечного, цікавого життя. Дати навички взаємної допомоги. Довести до свідомості, що доля людини у першу чергу залежить від того, як вона вміє долати життєві перешкоди, позитивно чи негативно сприймає навколишній світ, які цінності, матеріальні чи духовні, вважає головними для себе.
Формувати позитивний світогляд, спонукати учнів на самовиховання.
Виховувати людяність, гуманність, духовність.

Підготувала та провела викладач біології та географії Печуляк Ольга Володимирівна.

 

Лекція  до  Дня Довкілля

на тему :«Забруднення навколишнього природного середовища та здоровя людини»
Мета: викликати в учнів почуття відповідальності за майбутнє Землі; розвивати екологічне мислення, підвищувати екологічну культуру; формувати бажання брати участь в охороні навколишнього середовища
Підготувала та провела викладач біології та географії Печуляк Ольга Володимирівна. Лекція проводилася з учнями групи №21 та №10

   Серце до серця...

У рамках Всеукраїнської акції «Серце до серця» 2017 року Жмеринським ВПУ було зібрано і перераховано в банк суму 510 грн. Щиро дякуємо всім за участь у акції!Загальноучилищний захід
"Гумор і сміх об
'єднує всіх" (31.03.2017)

Провели: викладачі Свистун Тетяна Анатоліївна,

                                 Мосейчук Оксана Анатоліївна
Атестація-2017
День відкритих дверейПленум Ради
первинної ветеранської організації
на базі Жмеринського ВПУ
Захід до Дня Визволення Жмеринки
"Тільки пам
'ять не сивіє"

Спеціально запрошені гості: Вокальний ансамбль "Надвечір'я"Загальноучилищний захід
до 8 Березня
Відкрита виховна година
до 8 березняВідкритий урок-гра
"Битва екстрасенсів з фізики"

Провела викладач Маковей Т.М.
Відкритий урок-гра
"Масляна математична"

Провела викладач Коваль О.А.
Загальноміський конкурс "Перукар-2017"
на базі Жмеринського ВПУ

Педрада (22.02.2017)


 


Міжнародний день рідної мови

— день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999року в Парижі.

Оскільки з 6 000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення,ЮНЕСКО прагне підтримувати мову як ознаку культурної приналежності особи. Окрім того, організація вважає, що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.

Щорічне відзначення цього дня використовується для скерування уваги на меншини з менш аніж 10 тисяч осіб, які активно розмовляють рідною мовою. Часто ці мови не передаються наступному поколінню і потрапляють у забуття. Багато мов, котрими розмовляють менше 100 осіб, не задокументовані.

Не оминуло це свято й наше училище
21 лютого будо проведено конкурс читання власних творiв серед учнiв усiх курсiв. Учнi читали власнi вiршi, ,чим довели, що шанують та люблять piдну мову
.


Захід до річниці Майдану
"Сльози твої, Україно"

Провела: викладач Кулик О.В."Містер училища"(17.02.17)

 


Показ творчої колекції зачісок

Провели: майстри в/н Федоренко Р.П., Позняк О.В., Волкова Т.В.

 

"Ти - вічний біль, Афганістан!""Пам
’яті полеглим..."


Конкурс професійної майстерності
з професії :
“Прийомоздавальник вантажу та багажу”
(27.01.17)


Відкрита виховна година (25.01.17)

Тема. Традиції і звичаї українського народу
Провела майстер в/н Грейц Інна Сергіївна
Відкритий урок-гра "Хто зверху?"

Провела майстер в/н Западинська Світлана Ігорівна

Вітаємо з перемогою команду Дівчат!!!
Відкритий урок

Провела майстер в/н Вієцька Алла Василівна
Моя соборна, суверенна!

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об’єднання України завершився 22 січня 1919 року.
Відкрита виховна година (20.01.17)

Тема. Люби і знай свій рідний край
Провела майстер в/н Ілюк Світлана Василівна
Внутріучилищний конкурс професійної майстерності
"Майстер року-2017"Відкритий урок (18.01.17)

Тема. Охорона праці провідника, права та обовязки  провідника пасажирських вагонів.
Провела майстер в/н Цимбал Яна Володимирівна.

Робота під час зимових канікул (30.12.16- 12.01.17)
"Майстер року-2016"

14 грудня 2016 року на базі ЦПТО №1 відбувся ІІІ заключний етап  Обласного конкурсу «Майстер виробничого навчання – 2016 року» серед майстрів виробничого навчання  професійно-технічних закладів будівельного профілю Вінницької області. Від нашого навчального закладу участь у конкурсі приймала  майстер виробничого навчання Крупчук Вікторія Степанівна, яка навчає учнів по професії «Штукатур; лицювальник-плиточник».
Вікторія Степанівна посіла почесне ІІ місце,
з чим її і вітає весь колектив.

Всеукраїнський т
иждень праваТиждень української мови та літератури, зарубіжної літератури

Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися.
(Сенека)

Протягом четвертого тижня листопада ( з 21.11.2016р. до 25.11.2016р.)
В Жмеринському ВПУ Проходив «Тиждень української мови та літератури і зарубіжної літератури»
У рамках тижня проводився ряд виховних, творчих і інтелектуально-розважальних заходів:
• 21.11.2016 р., понеділок – Відкриття «Тижня української мови та літератури і зарубіжної літератури» - Конкурс учнівських творчих робіт (211 каб) Протягом дня усі бажаючі ( учні, викладачі, майстри ) мали можливість ознайомитися з творами учасників і самим взяти участь. Конкурсанти читали власні твори. Найкращими визнали вірші учениці 17 групи Слободянюк М.
• 22.11.2016.р., вівторок – Відкрита виховна година викладача  української мови та літератури Шевчук Т.В. на тему: «Українська ніч 1933 року» Учні групи  №5 разом з викладачем підготували цікавий матеріал для проведення заходу.
• 23.11.2016 р., середа – Мовознавчий турнір «Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну любіть!» викладача  української мови та літератури  Свистун Т.А. У турнірі змагалися дві команди «Допитливі» - учні групи №20 та «Кмітливі» - учениці групи № 15. Учні були активними , виконували різні завдання, змагалися в інтелектуальних раундах. Перемогу здобула команда «Кмітливих»
• 24.11.2016 р., четвер – Відкритий урок з української  літератури га тему: Олександр Довженко. «Зачарована Десна» викладача Котляр Т.В. На уроці використовувалися нетрадиційні методи і прийоми, в тому числі інсценізаціі уривків твору.
• 25.11.2016 р., п'ятниця – Літературна вікторина з  зарубіжної літератури – викладач Мосейчук О.А. У вікторині взяли участь учні групи 15. Вразила підготовка і азарт, який проявили учасники. Вікторина мала ще й розважальний характер, питання були по’вязані із різними галузями науки і сферами життя, що ще більше зацікавлювало і мотивувало учнів. Команди «Книголюби» та «Ерудити» продемонстрували прекрасні знання з зарубіжної літератури. Перемогла «дружба»Тиждень з професії "Кухар, Офіціант, Бармен"(14.11.- 18.11.16)

    З Днем народження!!!

   Колектив та студентство Жмеринського ВПУ щиро вітає з Днем народження директора училища, спеціаліста вищої категорії, старшого викладача, відмінника освіти України Кузьміна Владислава В'ячеславовича!  
    Бажаємо Вам міцного здоров
я, козацького гарту та життєвої наснаги, духовних і фізичних сил, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди любові та добробуту  у Вашій оселі! Хай дорога життя квітчається вагомими успіхами, повагою людей, міцним здоров'ям та гарним настроєм.
    Нехай поряд з Вами завжди буде працьовита, віддана та вірна команда.  Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив і в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!З Днем студента(17.11.16)

Дорогі студенти!

Цього чудового дня адміністрація та педколектив Жмеринського ВПУ сердечно вітають всіх студентів Жмеринщини зі святом! Бажаємо творчій студентській молоді нашого міста завжди бути розсудливою, активною і цілеспрямованою. Нехай ваша позиція небайдужості та участі у громадському житті буде передумовою до формування покоління, яке не просто любить свій край, але і розвиває його своїми ідеями і конкретними справами.

Зичимо, щоб навіть поза навчанням студентська молодь завжди прагнула отримувати нові знання, які приведуть до перемог, успіхів і здобутків. Ми щиро пишаємося Вашими досягненнями і бажаємо Вам успіхів і у навчанні, і у творчості, щоб примножувати славу рідного навчального закладу.

Здоров'я вам, вдалих починань, втілення сміливих і грандіозних планів!
  Свято української пісні 16.11.

       Сьогодні майстри виробничого навчання Жмеринського ВПУ та учні груп зібралися, щоб віддати шану українській  народній пісні. Бо саме вона через віки проносить свою нев'янучу молодість, вона бентежить душу, вона вічна , як і душа народу...

            Мета: збагатити знання учнів про пісню духовну основу життя українського народу;   допомогти учням зрозуміти, що без пісні, рідного слова немає людини; сприяти розвитку творчих здібностей, бажання примножувати, берегти свою національну культуру; виховувати глибокі почуття любові до пісні, рідного краю.

Провели: Андріїшина С.В., Суліма І.І., Тесленко І.М.
сценарій9 листопада 2016 року в Жмеринському ВПУ відзначався День української писемності та мови. Було презентовано відеоролики про виникнення і розвиток рідної мови, лунали присвячені їй пісні та поезії.
Символічно у цей святковий день в училищі стартував І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови серед учнівської молоді імені Петра Яцика, який традиційно проводиться в листопаді.
Участь у конкурсі взяли 16 учнів із різних груп: 20, 28, 15, 8, 4, 10. Учасникам були представлені питання з орфографії, морфології, фразеології, синтаксису та стилістики, а також творче завдання.
Переможцем конкурсу став учень групи № 4 Охотюк Владислав.

  

Виховна година-зустріч
"З Україною в серці" (09.11.16)


І Міжнародний
мовно-літературний конкурс
імені Т.Г. Шевченка

    Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започатковано у вересні 2010 року Указом Президента України. Його мета – піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, заохочення учнів та студентів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури і вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.
   Щорічно у престижному Конкурсі беруть участь близко тисячі учнів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, студентів та курсантів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, а також молоді люди з різних куточків світу.
     Адміністрація училища та педколектив щиро вітає Охотюка Вдадислава учня групи №4 з почесним ІІ місцем в обласному етапі І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.  
Б
ажаємо творчої наснаги та подальших перемог!Заходи в рамкках тижня професії
"
Бригадир з поточного  утримання й ремонту колії
та штучних споруд" (03.10-04.11)  День Залізничника (04.11.16)


 

Огляд творчості учнів ІІ курсу "Зоряна доріжка" (03.11.16)
Змагання з гри у шахи
(03.11.2016)

В спортзалі училища пройшли змагання з гри в шахи серед дівчат та юнаків 1,2,3 курсів та груп ТУ. В змаганнях взяли участь 22 учня.
Серед дівчат призові місця
отримали:
1 місце - Балдича Анастасія - гр №27
2 місце - Пентела Лариса - гр №10
3 місце - Кушнір Катерина - гр №5
Серед юнаків:
1 місце - Верпаховський Іван - гр №15
2 місце - Здерчук Валерій - гр№2
3 місце - Сташко Вадим - гр №8
Головний суддя змагань - Дуднік Віталій - переможець обласних змагань учень групи №3Відкритий урок-гра
"Будова колії" (01.11.2016)"Житиме вічно моя Україна!"
до Дня Визволення(27.10.16)Змагання з волейболу
серед дівчат (27.10.2016)

Переможці:
1 місце - команда групи №9
2 місце - команда групи №10
3 місце - команда групи №17

    

Профілактика ВІЛ-СНІД (27.10.2016)


 


ПЕДРАДА 26.10.2016


Виступили:
Директор училища Кузьмін Владислав В'ячеславович;
Методист Діденко Валентина Василівна;
Заступник директора з навчальної роботи Чичкаленко Олена Євгеніївна;
Практичний психолог Ружицька Надія Іванівна;
Заступник директора з навчально-виробничої роботи
Кульпіта Ярослав Анатолійович;
викладачі та майстри виробничого навчання.

Огляд творчості учнів І курсу

"Зоряна доріжка" (20.10.16)

 
   

Урок виробничого навчання провідників пасажирських вагонів (група №27)

            


Змагання з волейболу (19.10.16)

Призові місця серед юнаків зайняли:
1місце - команда групи №26
2місце - команда групи №1
3місце - команда групи №2

  

Зустріч із представниками вибухо-технічного відділу ГУНП та лікарями швидкої допомоги

 

               


Спільний захід із бібліотекою сімейного читанння
"Оживає дух козацький"
Спортивні змагання до Дня пам' яті В.Степаненка

       

            

Змагання з настільного тенісу
(05.10.2016)

Призові місця серед юнаків зайняли:

1місце - Гаврилюк Степан, учень групи №1

2місце - Хомюк Сергій, учень групи №24

3місце - Звершанівський Ярослав, учень групи №2

Призові місця серед дівчат зайняли:

1місце - Усата Світлана, учениця групи №28

2місце - Тратейка Альона, учениця групи №17
3місце - Глухая Тетяна, учениця групи №27


Змагання з баскетболу (22.10.2016)

Призові місця серед юнаків зайняли:

1місце - команда групи №13

2місце - команда групи №21
3місце - команда групи №19


  

ЗГУРТУВАННЯ УЧНІВСЬКОГО КОЛЕКТИВУ
в Жмеринському  ВПУ

Засобом згуртування учнів є формування в колективі традицій. В нашому училищі традиції виховують в дітей почуття обов’язку,честі,гордості за колектив, його успіхи в навчанні та праці. Кожен учень має до чогось певні здібності і наше завдання-відшукати зерна таланту в дітей,зберегти і всебічно розвивати їх.
Найбільше учням подобаються ті види навчально - виховної діяльності,які дають їм матеріал для роздумів,можливість проявити ініціативу і самостійність,потребують розумового напруження,винахідливості та творчості. Як ми можемо сприяти розвитку творчої особистості?Найкраще-це згуртування колективу!

Задля втілення поставленої мети, 23 вересня майстри Гніца Н.М., Ілюк С.В. та класний керівник Шевчук Т.В. разом із своїми вихованцями- 1-й курс 5 група ходили в парк. Час пролетів непомітно: ми варили плов,пекли бараболю,за обідом розповідали цікаві історії з життя,співали,грали у волейбол,перетягували линву,фотографувалися. Дітям сподобалось,а найголовніше-ми краще пізнали своїх учнів, розкрили їхні таланти!

День партизанської слави

           

День вчителя

         

День перукаря


                    

16 вересня на стадіоні «Локомотив» кафедра фізичної культури Жмеринського ВПУ та Жмеринської філіі «Вінницького колледжу менеджменту» проводила  спортивне свято «День Здоров′я» присвячене Дню фізичної культури і спорту.Викладачі фізичної культури Коломієць Т.В. та Стрельбицький В.І. підготували 15 видів змагань,майстри виробничого навчання та викладачі приймали участь у суддівстві. З привітальним словом до учнів звернулись директор Жмеринського ВПУ Кузьмін В.В.та директор колледжу Завірюха І.М. Участь у змаганнях взяли учні 1,2,3 курсів та груп ТУ,викладачі,майстри виробничого навчання.Згідно  до положення про свято   проводилось15  видів змагань:волейбол,мініфутбол,легка атлетика,вправи з важкої атлетики,шахмати,шашки,перетягування линви,гімнастичні вправи. Метою свята є розвиток олімпійського руху в Україні,популяризація фізичної культури та спорту, формування здорового способу життя,залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості учнів.Змагання проводились серед учнів училища та колледжу,учні з великим задоволенням змагались,вболівали та підтримували один одного.У змаганнях з поштовху штанги вагою 50 кг переможцем став  Слободянюк Денис,у змаганнях з поштовху гирі 32 кг чемпіоном став Придатко Олександр.Самим швидким серед юнаків  на дистанціі 100м став  Нелін Максим,а серед дівчат Вернигора Анастасія.У змаганнях на гімнастичних брусах 1 місце здобув Гаврищук Віталій,а у змаганнях зі  згинання та розгинання рук в упорі від лавки 1 місце посіла Кухар Ольга .У мініфутболі перемогу отримала команда юнаків групи №2,у волейболі серед юнаків -група №20,серед дівчат перемогу здобула команда«Вінницького колледжу менеджменту»У шахматах та шашках  серед юнаків перемогу здобув Верпаховський Іван.У змаганнях з шашок серед дівчат перемогу отримала Бойлук Юлія.Найємоційнішими були змагання з перетягування линви серед юнаків,де група №7 здобула перемогу,а серед дівчат команда «Вінницького колледжу менеджменту» посіда першу сходинку.Учні,викладачі ,вболівальники отримали гарний настрій та мали змогу позмагатись у швидкості ,гнучкості,спритності та силі.Велика подяка начальнику управління відділа культури Дудіку Володимиру Валентиновичу,директору стадіона «Локомотив» Глушак Лілії Василіївні,тренеру ДЮСШ Кравченко Олександру Миколайовичу,Головатюк Златі Олександрівні за сприяння у проведенні свята.
                         
   

1 вересня - День Знань

          
        

Презентація професій до Дня захисту дітей


      

Виставка технічної творчості у м.Вінниця


                     

Випуск-2016


АРХІВ

У четвер, 17-го березня Жмеринське вище професійне училище організувало День відкритих дверей. Цього дня депутати міської ради, абітурієнти та пересічні городяни мали можливість познайомитися з діяльністю Кузні професійних кадрів нашого міста. Викладачі та учні розповіли про свої будні і свята,  ознайомили із навчальними класами,  майстернями, матеріально-технічною базою закладу, продемонстрували музейні експонати, книжковий фонд бібліотеки. На завершення в актовій залі учні презентували власні робітничі професії та славні традиції училища.

Тиждень професії
"Монтер колії"


Інноваційні технології -
шлях до вдосконалення
професійної майстерності

ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЇ
"КУХАР ОФІЦІАНТ БАРМЕН"

ТИЖДЕНЬ ІНФОРМАТИКИ

Функціонують
постійнодіючі книжкові викладки
на патріотичну тему,
з матеріалами яких можна ознайомитись
у бібліотеці училища.


ЗВІТ З ПРОФЕСІЇ
"ШТУКАТУР,
ЛИЦЮВАЛЬНИК-ПЛИТОЧНИК"

ТИЖДЕНЬ БІДІВЕЛЬНИКА

Шануймо нашу мову!

Традиційно у листопаді по всій України проводиться
міжнародний
конкурс знавців української мови імені Петра Яцика
Звісно не стоїть осторонь цього важливого конкурсу і наш навчальний заклад
У Жмеринському ВПУ відбувся І (внутріучилищний) етап цього конкурсу.
Дякуємо учням за активну участь!!!

День захисника Вітчизни

           12 жовтня в Жмеринському ВПУ відбувся вечір, присвячений Дню захисника України

На вечорі були присутні запрошені гості Штурмаревич В.Г. - старший прапорщик, учасники АТО - випускники училища Кучер Богдан та Войтович Віталій, волонтер Волкова Т.В. - майстер в/н Жмеринського ВПУ, викладач предмета "Захист Вітчизни" підполковник Адамусик В.П.
            Учні послухали цікаві та повчальні розповіді учасників бойових дій, ветеранів та волонтерів, переглянули відеоролики та слайди про героїчне минуле та сьогодення нашої Держави. Цікавим був концерт, який під керівництвом заступника директора Перепечай О.О та художнього керівника Мінтус Л.В. підготували учні училища.

            Вітаємо   усіх чоловіків із святом Захисника України та бажаємо мирного неба усім !!!

У нашій пам'яті завжди....

       10 жовтня на стадіоні м.Жмеринки за підтримки спонсорів, громадських діячів та профспілкового комітету училища відбувся футбольний турнір пам'яті викладача фізкультури  Жмеринського ВПУ, футболіста - Степаненка Володимира Миколайовича.
       В турнірі брали участь чотири команди: команда Козятинського МВПУ, Вінницького транспортного коледжа, Браїлівського професійного ліцею та Жмеринського ВПУ. У фінал вийшли команди К
озятинського МВПУ, Вінницького транспортного коледжа та Жмеринського ВПУ. І місце та кубок здобула команда Жмеринського ВПУ.

       Вітаємо переможців!!!

Україна, як і наш Кобзар, - вічні

          Щорічно в Жмеринському ВПУ проводиться І етап конкурсу знавців української мови імені Т.Шевченка, який традиційно розпочинаєтсья урочистим відкриттям. Учні готують презентації з матеріалами про життя і творчість митця, інсценізують уривки з поем Тараса Шевченка, читають поезвї, виконують пісні.
          Після урочистого відкриття розпочинається інтелектуальне змагання і визначаєтсья кращий знавець української мови, який продовжуватиме змагання в обласному етапі конкурсу.

          Бажаємо учасникам творчих успіхів!!!

Ніхто не забутий, ніщо не забуто! 1939-1945
Покладання квітів до пам"ятників загиблим солдатам

8 травня
День пам
`яті і примирення

Участь викладача спецдисциплін Ліщишеної Катерини Ігорівни
в обласному конкурс ІТ учитель

24 березня 2015 року у Жмеринському ВПУ відбулося планове засідання атестаційної комісії

"Герої не вмирають"

          18 березня 2015 року у Жмеринському ВПУ було проведено мітинг з нагоди відкриття меморіальної дошки пам`яті загиблого героя Небесної сотні, колишнього учня училища  Леоніда Полянського. На відкритті були присутні очільник міста Анатолій Кушнір, члени міського виконавчого комітету міста Жмеринки, педагогічний та учнівський  колективи закладу, а також родичі загиблого героя.

Виховна година – родинне свято:
«Хай буде міцною вся наша сім’я»

Учні групи 27
майстер виробничого навчання
Западинська Світлана Ігорівна

Назад к содержимому | Назад к главному меню