Жмеринське ВПУ

Перейти к содержимому

Главное меню

2017-2018 н.р.

НОВИНИ, ПОДІЇ

Блоги                                 Оголощення


            Світлини заходів                                    Відеоматеріали


Навчання в училищі – невелика відстань в житті людини, але яка вона об'ємна! Новим змістом наповнились слова : дружба, вірність, совість, честь, любов…
Залишився позаду казково – незвіданий світ пізнання. Навчання в училищі – найкращі роки юності. Попереду самостійне життя. Радісно розправляти крила і боляче залишати такі рідні  місця, де було пережито стільки яскравих, неповторних моментів.


У нашому навчальному закладі є учні, які з першого курсу усвідомили, що диплом для них – це засіб для подолання життєвих рубежів. Тому ішли до своєї мети впевнено й цілеспрямовано. Результатом їхньої старанності на теоретичних заняттях та наполегливої праці на виробничому навчанні є дипломи з відзнакою.

Дорогі випускники! Ви вступаєте у нове життя. Нехай на вашій довгій життєвій ниві завжди будуть хліб і сіль. Шануйте батька і матір, які дали вам життя і ростили вас.

Шануйте вчителів і майстрів, які дали вам знання і прагнули виховати вас чесними і добрими людьми. Любіть свій край, чесно і високо несіть горде наймення людини. Не забувайте. що ви вчилися для того, щоб розум і серце, свої фахові знання віддати людям.


Не заплямуйте доброго імені своїх батьків і честі рідного закладу. Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Покидаючи стіни рідного училища пам’ятайте, що справжні скарби – скарби вашої душі: доброта, щирість, совість.

Педагогічна рада 20.06.2018
Річний Звіт директора
Звіти методичних комісій
День захисту дітей

День захисту дітей святкують у всьому світі вже 68 років. Він служить нагадуванням дорослих про обов'язкове дотримання прав дитини. Серед них - право на освіту, відпочинок, свободу думки та релігії, на захист від насилля та експлуатації дитячої праці.


Сотні жмеринчан завітали сьогодні на свято дитинства.


З 10.00 години на Площі Миру для усіх жмеринчан розпочалась святкова концертна програма за участю учнів Жмеринського ВПУ, вихованців Центру позашкільної роботи, Дитячої музичної школи та Будинку науки та творчості.


Творча молодь Вінниччини

На Європейській площі учні та студенти різних навчальних закладів влаштували фестиваль "Творча молодь Вінниччини"
22.05.
2018

Сьогодні у Вінниці біля Вежі на Європейській площі пройшов фестиваль "Творча молодь Вінниччини" на якому
Жмеринське ВПУ презентувало ручні роботи учнів та демонстрували чим можуть займатися майбутні студенти у вигляді майстер-класів.


Учасники фестивалю мали можливість переглянути виставки творчих робіт учнів нашого училища, взяти участь у майстер-класах, ознайомитися з міні-техніками та відео-презентацією професій, а також скуштувати фірмових жмеринських смаколиків.


Привітав учасників фестивалю заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк. Від імені міського голови Сергія Моргунова звернулася до учасників фестивалю заступниця Галина Якубович.


Навчальні заклади на фестивалі були представлені у таких розділах: промислове виробництво, агропромисловий комплекс і переробка сільськогосподарських продуктів, будівництво та деревообробка, торгівля, сфера послуг, харчова промисловість, транспорт,  зв’язок та  інформаційні технології.Флешмоб
з нагоди Дня вишиванкиЗаходи в рамках акції
"Скажи наркотикам - Ні!"

Інформаційно-просвітницький захід з протидії торгівлі людьми у рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються у професійно-технічних навчальних закладах Вінницької області, щодо протидії торгівлі людьми, безпечної міграції та працевлаштування»


Захід провели:
Максим Студілко, директор з розвитку ВПО «Джерело Надії»
Марина Амбрамюк, психолог  ВПО «Джерело Надії»
Олена Вотякова, інспектор патрульної служби м. Вінниця


У заході прийняли участь:
Сільченко А.В., громадська організація «Унікальна країна»
Перепечай О.О. , заступник директора з ВР
Діденко В.В., методист
Ружицька Н.І., практичний психолог
Савчук О.М., соціальний педагог


Учні групи №3, класний керівник Макогонюк Н.В., майстер в/н Тесленко І.М.
Учні групи №5, класний керівник Шевчук Т.В., майстер в/н Гніца Н.М.
Учні групи №11, класний керівник Молчанюк І.А., майстер в/н Цимбал Я.В.
Учні групи №20, класний керівник Кочмарук І.М., майстер в/н Марценюк В.В.


Педагогічна рада 15.05.2018

Відкритий урок: Чи можна вважати, що у Холодній війні був  переможець?Провів: викладач Каспрук Г.Є.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні в Жмеринці проходять масові заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом

у Другій світовій війні: марші, покладання квітів та виставки військової техніки. Традиційно Жмеринське ВПУ на чолі з директором Кузьміним В.В. вшановує пам'ять захисників України.

Круглий стіл
«Закон  і право»

У роботі  брали участь:
Шихов В.Ю.,  старший інспектор з ювенальної превенції Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області Федорук Д.О., представник Жмеринського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області.
Котляр П.П. , викладач правознавства
Ружицька Н.І., практичний психолог
Савчук О.М., соціальний педагог


Запрошені:
Перепечай О.О., заступник директора з ВР
Діденко В.В., методист
Антоненко Т.В., лаборант


Запрошені:
Учні групи №2,   класний керівник Котляр Т.В.
                              майстер в/н  Твердохліб В.Ю.
Учні групи №3,   класний керівник Бєлих Н.В.,
                              майстер в/н Тесленко І.М.
Учні групи №16, класний керівник Котляр П.П.,                          
                             майстер в/н  Підгаєць С.І.СНІД – синдром набутого імунодефіцитуАтестація-2018

ДПТНЗ Жмеринське вище професійне училище нагороджено ЗОЛОТОЮ медаллю за нестандартну методичну роботу "Підвищення ефективності освітнього процесу в ПТНЗ через призму національно-патріотичного виховання" в номінації "Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу" на Дев'ятій міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2018"Тиждень професії
Перукар (перукар-модельєр); манікюрник

День відкритих дверей
презентація робіт манікюрників
в рамках тижня професії
 
Семінар з колористики

Педагогічна рада 14.03.2018

День українського добровольця

В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця.
Його встановлено рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Одним із перших прикладів добровольства можна вважати Запорозьку Січ – воєнізовану структуру з добровольчих батальйонів, які століттями боронили Україну.
Та найновіший приклад – це Революція гідності та початок воєнних дій на сході України. В ті дні тисячі звичайних українських громадян, кинувши власні справи – навчання, роботу, бізнес, родини - початку пішли на майдани, висловлюючи протест проти антидержавної політики тодішнього вищого керівництва країни, а потім зі зброєю в руках першими протистояли озброєній армії.

Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.


Відкритий урок з фізики

Тема. Рентгенівське випромінювання


Провела: викладач Гулик І.О.

Свято 8 березня

Міжнародний жіночий день 8 березня - чудовий привід, щоб привітати прекрасну половину зі святом.
Адже жінки, навіть якщо вони колеги по роботі,
чи одногрупниці приносять в життя будь-якого чоловіка радість, сміх і відчуття потрібності. Порадуйте прекрасних дам чудовими привітаннями на 8 березня. Навіть якщо ви влаштуєте скромне свято, але від душі вимовите красномовні поздоровлення, жінки будуть у захваті!


У цей весняний та святковий день, як ніколи, можна висловити  захоплення найкоханішою жінкою на планеті, по-особливому проявити любов до чарівних донечок і сестричок, віддати шану мудрим і турботливим бабусям та засвідчити свою повагу до всіх жінок світу.  

Тож нехай перші промені весняного сонця подарують Вам святковий настрій та щирі почуття, кожен новий день зустрічає Вас посмішкою, а життя приносить радість та вдачу, дарує натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Нехай кожен день буде наповнений сонячним настроєм, барвистими подіями та безмежним коханням.Шевченківські дні

Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. Творчість цього поета можна не любити, можна критикувати, можна ставитися до неї із великою любов’ю… У будь-якому випадку байдужим вона не залишає нікого.


У чому ж феномен нашого великого митця? Чому і сьогодні, майже через півтора століття після його смерті, твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі?Син кріпака, сирота змалку, талановитий юнак, що не має змоги розвинути свій талант художника… Про ці факти з життя Тараса Григоровича ми знаємо давно. Повторюємо їх як завчену раз і назавжди інформацію, анітрохи не замислюючись над їх справжньою сутністю: яку ж силу духу слід мати, щоб у таких умовах не зламатися, не збайдужіти душею, не зчерствіти серцем, а все думати і піклуватися про свій народ?


Учителі і майстри училища не могли залишитися осторонь цієї епохальної події. З метою вшанування Кобзаря було проведено шевченківський тиждень згідно плану.


Провела. викладач Свистун Т.А.

День відкритих дверей

23 лютого пройшла традиційна зустріч абітурієнтів з викладачами,майстрами та учнями училища –  День відкритих дверей.

В
ипускники шкіл м. Жмеринка, Жмеринського району та інших регіонів нашої країни завітали разом з батьками, друзями у гості до нашого навчального закладу.


Адміністрація училища розказала гостям про перспективи розвитку робітничих професій та працевлаштування учнів.


Згідно з програмою проведення заходу, учні Жмеринського ВПУ ознайомили присутніх гостей з особливостями навчання, презентували свої професії,виконували художні номери.


Сподіваємось, що доброзичлива атмосфера Дня відкритих дверей стане для абітурієнтів потужним поштовхом до вибору свого майбутнього.Конкурс-змагання
"Дивовижний світ креслення"
Провів:
викладач Лисиця О.П.

Педагогічна рада -21.02.2018


 

21 лютого -
Міжнародний день рідної мови

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА.

Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.
21 лютого ми святкуємо Міжнародний день рідної мови. Цю дату визначено на 30-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в жовтні 1999 року, яка наголосила на важливій ролі мови в розвитку освіти, культури, для консолідації суспільства, формування нації і зміцнення держави.

Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Тож, як писав Максим Рильський: «...Як парость виноградної лози плекаймо мову...». Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!


Провела: кафедра мови та літератури


П
ам'яті Героїв Небесної сотні  

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.
20 лютого у Жмеринському ВПУ відбувся тематичний захід про масові акції протесту в Україні, що відбувались протягом листопада 2013 року - лютого 2014 року.
«Їх  назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули  за правду, свободу,  незалежність  своєї держави  і  ціною жертовності  показали, що наш український дух  є незламним, а народ  – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там,  на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану», — ці слова лейтмотивом  прозвучали на заході. Поіменно згадали героїв, які  загинули на Майдані Незалежності. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Провела:
практичний психолог Ружицька Надія Іванівна
Відкритий урок

Тема.Do you like sports?  

Провела:
викладач Заболотна Ірина АнатоліївнаВідкритий урок

Тема. Збірка Івана Франка "Зів'яле листя"
Збірку «Зів’яле листя» з підзаголовком «лірична драма» Іван Франко створював протягом десяти років (1886–1896). Вона складається з трьох частин (так званих жмутків), у яких розкривається глибока душевна трагедія ліричного героя, викликана важкими обставинами громадського та особистого життя, зокрема неподіленим коханням, звідки й назва збірки «Зів’яле листя» як художній образ втрачених надій, задавленого в душі великого почуття.
Недаремно Франко дав збірці підзаголовок «Лірична драма». Три «жмутки»
- це три події, зміст яких — життя, нещасливе кохання ліричного героя. Конфлікт дуже напружений: адже тричі йому «являється любов», і втретє він зайшов так далеко, що зневірився в усьому, прокляв життя й поклав йому край.
Не слід ототожнювати ліричного героя поезій із автором. Автобіографічні мотиви посідають у збірці чемне місце, але це не означає, що її героєм слід бачити самого поета. Митець має право на певні художні узагальнення, домисел. Душа ліричного героя «Зів’ялого листя» ніжна, але безвольна.
Любовна, інтимна лірика збірки вражає своєю силою і глибиною («Чого являєшся мені у сні», «Якби знав я чари, що спиняють хмари», «Як почуєш вночі край свого вікна» та ін.
).
Провела: викладач Котляр Тетяна Володимирівна
Відкритий урок

Тема.Cinema. Films. Cinematography  

Провела:
викладач Крайнік Ольга Анатоліївна
Відкритий урок

Тема.Суд над організаторами Голодомору в Україн

 

Провів: викладач Каспрук Г.Є.

Зустріч
з правоохоронними органамиУрочистості з нагоди 95-річчя Жмеринського ВПУ

Ще за часів заснування наше місто завжди славилося працьовитими, винахідливими та відповідальними працівниками залізничної галузі. Професія залізничника з давніх-давен передавалася у Жмеринці від діда-прадіда до сина та онука. Майже століття на теренах нашого краю залізничне училище здійснює підготовку кращих кадрів робітничих професій.  Серед списку славетних випускників – почесні залізничники України, заслужені раціоналізатори, заступник начальника Київметробуду, начальники та працівники залізничних підприємств Південно-Західної залізниці. Сьогодні, у перший день лютого, Альма-матер працівників залізниці, Жмеринське вище професійне училище, відзначило славну ювілейну дату – 95-річчя.

Щиро вдячні всім за привітання та щирі побажання!


 Шановні викладачі, працівники,
учні, випускники
та друзі училища!


До цієї знаменної дати навчальний заклад йшов довгою дорогою наполегливої праці багатьох поколінь досвідчених, творчих, талановитих викладачів. Це був нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження здобутків. Студенти училища можуть пишатися славетними традиціями та історією навчального закладу, значна кількість випускників якого стали відомими діячами галузі, талановитими майстрами, керівниками, громадськими діячами, відомими фахівцями.
Наразі Жмеринське ВПУ навчальний заклад, знаний як поважний за віком, відомий своїми випускниками, власною історією та традиціями.
Головним здобутком нашого закладу є трудовий колектив училища. Це справжня команда однодумців. В закладі створені всі умови для успішного навчання учнів: чудово обладнані аудиторії та лабораторії, комп`ютерний клас, багатофункціональний спортивний майданчик тощо. Все це дає можливість максимально наблизити процес навчання до вимог швидкоплинного сьогодення. Ми щодня радіємо новим перемогам та маємо багато задумів щодо розвитку та процвітання нашої Alma-mater.


Відкрита виховна
"
Пам'ятай про Крути 1918"

Провела: викладач Крайнік Ольга АнатоліївнаГра-конкурс "Ми живемо в Україні"

Провела: майстер виробничого навчання Цимбал Яна Володимирівна
Транспорт є невід'ємною частиною повсякденного життя.
В сучасному світі транспорт відіграє найважливішу роль, поєднуючи континенти, країни і народи. Кожен з нас щодня стикається хоча б з одним його видом.
24.01.2018 в рамках тижня з професії «Провідник пасажирського вагона; касир квитковий, касир багажний; прийомоздавальник вантажу та багажу»
ми провели
захід «Поїздом краще».
В процесі заходу ми ознайомились з історією виникнення світового транспорту та новітніми технологіями сучасного  транспорту. Розглянули переваги та недоліки, і методом обговорення і визначили кращим видом транспорту залізничний.


Провели: викладач спецдисциплін Заболотна О.С., майстер в/н Суліма І.І.

Брейн - ринг у рамках тижня професій
«Провідник пасажирського вагона;
касир квитковий; касир багажний; прийомоздавальник вантажу та багажу»
«Хочу бути провідником»


Провели викладачі: Макогонюк О.В., Макогонюк Н.В.


Конкурс професійної майстерності:
«Битва провідників 2018»

Не можливо уявити життя без улюбленої роботи. І що б не робила людина, вона повинна вкладати у свою справу частинку власної душі, зернину творчості. Обрана професія не тільки задоволення, не тільки матеріальні статки чи престиж, це, насамперед, важка праця.
Професія провідника пасажирського вагона відноситься до групи обслуговуючих професій, призначена для створення зручностей, безпечних і комфортних умов перебування пасажирів під час поїздки залізницею.
Успішно оволодіти професією провідника пасажирського вагона досить складно. Для цього потрібно бути не лише фізично здоровою та витривалою людиною, мати навички вправного господаря, вміти зосереджуватися, володіти собою, бути доброзичливим і виваженим, впевнено поводитися у складних, непередбачуваних ситуаціях, але й мати достатній рівень загальноосвітніх, загально-професійних та професійно-теоретичних знань.
Методичний тиждень


Протягом зимових канікул в училищі проходив  методичний тиждень...детальніше

«Фестиваль педагогічних ідей - 2017»
з  01.11. по 23.12. 2017 р.


Тема : «Від творчого педагога до творчого учня»

Мета: підвищення кваліфікації педагогічних працівників, розвиток творчої ініціативи, впровадження в навчально-виховний процес ППД...детальніше


Виставка-конкурс
новорічних композицій
"Зима-пора чудес"
      У день памяті Святого Миколая особливо приємно робити щось добре для тих, хто цього очікує. Саме тому ми й вирішили хоча б на цей день перетворитися у помічників Святого Миколая і зробити маленьку приємність для тих, з ким ми пліч-о-пліч живемо щодня пять днів на тиждень.
       Безмежно вдячні тим, хто проявив небайдужість та підтримав нашу ідею, а саме:
Іванець Інні Михайлівні (за творче натхнення), учням групи №4 Булезі Олександру  та Сайчуку Олегу (за наполегливість, бажання та терпіння), учениці групи №15 Водзінській Інні (за творчі рученята та добро), ученицям групи №6 (за креативність) та учням групи №4 (за терпеливу допомогу).
      Особлива подяка Голові профкому ВПУ
Коваль Ользі Анатоліївні за дружнє плече та теплу щиру посмішку, а також Кафедрі кухарів (усім майстрам в/н) за смаколики, створені з любовю.
       Сподіваємось, наша ідея стане початком зародження добрих традицій в нашому навчальному закладі. А якщо у день пам
яті Святого Миколая кожен із вас посміхнувся, то наша ініціатива була недаремною.
Провели: викладач Заболотна І.А.,
                соц.педагог Савчук О.М.

 


69-та річниця Загальної декларації ООН про права людини

Зустріч з представниками Жмеринського бюро правової допомоги.
Працювали за таким планом

1. Загальні відомості про Декларацію
2. Торгівля людьми
3. Розяснення новго Закону України Про попередження насильства в сім
'ї
Присутні: начальник Жмеринського бюро правової допомоги Цимбал Віталій Сергійович, заступник начальника Жмеринського бюро правової допомоги Овчарук Таїсія Миколаївна, учні груп №4, 15.
Провів: викладач Каспрук Г.Є.


Виховна година «Родовідне обійстя – берегиня роду»

Мета: ознайомити з традиційною українською оселею, якою вона була у давнину, її оздобленням, обов’язковими компонентами, хатніми оберегами української родини;
розвивати пізнавальну активність, творчі здібності, уяву;
пробуджувати пізнавальний інтерес до історії України, її культури, побуту;
виховувати бережливе і шанобливе ставлення до традицій
Присутні групи: №20 №10, №14.
Відповідальні: майстер виробничого навчання

Крупчук В.С., майстер виробничого навчання Волкова Т.В.
Містер училища 2017-2018 н.р.

7 листопада  в Жмеринському ВПУ відбувся конкурс «Містер училища 2017».
В ньому взяли участь чотири  учасники:Микола Побережний (гр№1), Олександр Марущак (гр№2), Рустам Сенов (гр№5), Іван Баляну (гр№11).
На юнаків чекало нелегке випробовування
сім конкурсів під час яких потрібно було представити свою «Візитку», «Творчі здібності», швидко та якісно пришити ґудзик, а також вправно почистити картоплю, заплести косу та дати відповідь на запитання , які задають ведучі  й показати гарний результат у вправі «Віджимання від підлоги».
Здібності учнів оцінювало журі, а реалізувати творчий потенціал учасникам  допомогла організатор заходу
художній керівник Людмила Мінтус.
Усі юнаки виявили неабияку стійкість і волю до перемоги, але найприхильнішою її величність фортуна була до Івана Баляну (гр№11), якому за одностайним рішенням журі було присвоєно перше місце та титул «Містер училища -2017».
Друге місце та титул «Містер артистизм» отримав  Микола Побережний (гр№1), який зачарував всіх присутніх грою на скрипці.
Третє місце та титул «Містер хоробрість» отримав Рустам Сенов (гр№5).
Четверте місце та титул «Містер винахідливість» було присвоєно Олександру Марущаку (гр№2).
Усі учасники конкурсу були відзначені грамотами та памятними сувенірами, а найприємнішими, звісно були аплодисменти вболівальників та захоплені дівочі погляди, що стали нагорою за уміння боротися й перемагати, не втрачаючи мужності, відваги та почуття гумору.


"Цивільний шлюб:
для чоловіка - ілюзія свободи,
для жінки – ілюзія шлюбу"

Зустріч з отцем Ігорем МироновимВітаємо

Шпак Анастасію Сергіївну з почесним ІІІ місцем в обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови іменй Петра Яцика.
Класний керівник Котляр Т.В.Прости нас, памяте, прости!
Загальноучилищний захід
до Дня пам'яті жертв Голодомору

 

Без війни, без вини.
Голодомор 1932-
1933 років

Відкрита виховна година
Мета: ознайомити учнів з жахливими факторами геноциду окупаційеої влади проти українського народу, викликати жаль, співчуття, обурення і ненависть до катів, поглиблювати розуміння цінності свободи й незалежності України, а також особистої критичності кожного громадянина до її закріплення і зміцнення
Провела майстер в/н Западинська С.І.Відкрите заняття гуртка:
Тести. Види та застосування.


7.11. 2017р. в рамках тижня інформатики та інформаційних технологій викладачем вищої категорії Червоняк Г.В. було проведено відкрите заняття гуртка на тему: «Тести. Види та застосування». Метою заходу було ознайомити учнів з видами тестів та їх особливостями; підготувати до проходження екзаменаційних та вступних тестів. Надати методичну допомогу викладачам спецдисциплін у складанні різноманітних тестових завдань під час проміжного та контрольного виміру знань.
У занятті прийняли участь учні групи №21, що навчаються за професією Електромонтер контактної мережі. Тестування проводилось  з навчальної дисципліни  Будова контактної мережі, що є основним предметом для опанування професії. Кожен тип тесту ілюстрував окрему тему програми. За правильністю відповідей слідкували кваліфіковані спеціалісти
майстер І категорії Западинський О.А. та викладач І категорії Кочмарук І.М.


Мова скарбниця народу

        
Ну що б здавалося слова ?


слова та голос, більш нічого.
А серце б
ється-ожива , як їх почує…..
Т.Шевченко

        9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. Традиційно у Жмеринському ВПУ до цього свята приурочують Тиждень української мови та літератури і зарубіжної літератури.
       Учні закладу залюбки беруть участь в організації та проведенні різноманітних заходів, що сприяють всебічному розвитку особистості, поглибленню знань з предметів , пробудженню національної гідності та патріотизму.
       Протягом тижня було проведено ряд заходів: конкурс учнівських творів, відкрита виховна година на тему: «Ніколи знову!», Зустріч з поетом Володимиром Горлеєм, під назвою «На крилах поезії», виховний захід (усний журнал)  «Спочатку було слово», мовний конкурс імені Петра Яцика, вікторина «Я люблю тебе, моя країно!» 


Людської пам'яті печаль...
Щиро вітаємо авторський колектив Жмеринського ВПУ
із почесною нагородою
в конкурсі тематичних номінацій наукових робіт
Міжнародної виставки
"Інновації в сучасній освіті
World Edu - 2017"!


Педагогічна рада 25.10.2017

Виступили:
Директор училища Кузьмін Владислав В'ячеславович;
Методист Діденко Валентина Василівна;
Заступник директора з навчальної роботи Чичкаленко Олена Євгеніївна;

Майстер виробничого навчання Цимбал Яна Володимирівна;
Заступник директора з виховної роботи Перепечай Ольга Олексіївна;
Заступник директора з методичної роботи Боровська Ольга Генадіївна.
тренінг Торгівля людьми

25.10.2017 учні Жмеринського ВПУ групи №10 за професією "Перукар (перукар-модельєр); Манікюрник" взяли участь у тренінгу "Торгівля людьми - сучасний прояв рабства" - який був проведений у міській бібліотеці.
Провела захід Дацько Оксана Віталіївна.
Тренувальна пожежна евакуація

На виконання пункту 4 частини 1 статті 18 Кодексу цивільного захисту та відповідно заходів, рекомендованих листом Міністерства освіти і науки України від 22.09.2017 року № 1/9-518 «Щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу», 20 жовтня у Жмеринському ВПУ було проведено тренувальну пожежну евакуацію. Евакуація проводилась згідно схем, що вивішені на кожному поверсі. Шляхи евакуації з приміщень і коридорів не перехрещувались. Після отримання сигналу про евакуацію викладачі у найкоротший строк вивели учнів найбезпечнішими евакуаційними шляхами з будівлі, ретельно перевіривши приміщення, щоб унеможливити перебування учнів у небезпечній зоні. Проведено звірку фактично евакуйованих учнів із списком присутніх у навчальному закладі, а також наявних в навчальному закладі працівників та інших осіб. Викладачі чітко інформували про результати евакуації учнів з навчального закладу.Спортивні змагання
до Дня пам'яті В.Степаненка

20 жовтня на міському стадіоні вже традиційно відбулися змагання з футболу приурочені до Дня памті тренера Жмеринської юнацької команди "Локомотив" Володимира Степаненка.
Вітаємо команду Жмеринського ВПУ з почесним ІІ місцем.
Тиждень помічника машиніста
(17.11.2017-20.11.2017)

День Українського козацтва

На свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначала День українського козацтва, а від 14 жовтня 2014 року, згідно указу президента України, ми будемо відзначати ще й День української армії.

Адже не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається на Україні, а саме подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини. Саме тому це свято таке важливе та актуальне сьогодні.

В цей день у
Жмеринському ВПУ було проведено ряд заходів з патріотичного виховання.
Вчителі фізкультури провели для учнів козацькі ігри та змагання на спортивн
ому майданчику «Між нами, козаками!», що включали в себе крос, перетягування канату, піднімання гирі, біг, рукопашний бій та багато іншого.

Учні
училища змагалися, показували свої спортивні здібності та готувалися бути гідними захисниками Батьківщини.

На завершення всіх пригощали справжнім козацьким кулішем
.


День Захисника України

12 жовтня в нашому Жмеринському ВПУ пройшов захід присвячений Дню захисника України «Героїв країна моя Україна!».
На свято були запрошені учасники АТО: заступник військового комісара підполковник Бурбіцький Сергій Костянтинович та голова спілки АТО Швець Сергій Миколайович.
Під час заходу демонструвалися відеоролики, звучали пісні та вірші. Ведучими заходу були Катерина Мельник та Андрій Дуфенюк.

Конкурс плакатів
до Дня захисника України


Відкрита виховна година «Природа – наш дім,
а ми – господарі в нім»


Провела Гніца Наталя Михайлівна


Посвята в робітничий клас

6 жовтня в Жмеринському ВПУ відбулася радісна і урочиста подія посвяти в робітничий клас першокурсників. Тепер вони стали повноправними членами нашої училищної родини.                  
Зі святом усіх привітали заступники директора Я.А.Кульпіта, О.О.Перепечай, О.Г. Боровська, О.Є.Чичкаленко.
З такою знаменною подією прийшли привітати своїх дітей голови батьківського комітету від кожної групи, а також їх вітали третьокурсники.

Всесвітній день вчителя (05.10.2017)

Шановні колеги, щиро вітаємо усіх з Днем працівників освіти!
Професія педагога потребує сил, наснаги та постійного самовдосконалення. Вчителі справляють неймовірний вплив на розвиток нашої країни та суспільства загалом. У цей день ми дякуємо усім освітянам за їхню важку, але важливу та надихаючу працю.

Зі святом!

День партизанської слави

21 вересня в училищі відбувся вечір, присвячений Дню партизанської слави.
День партизанської слави відзначається як данина всенародної пошани тим, хто в суровий військовий час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога,не жаліючи крові і самого життя.
В цей день відвідують музеї партизанської слави, покладають вінки до могил загиблих в боях партизан. Адже партизанський рух завжди відображав спрямованість народу до волі.
Під час концерту читалися вірші « Хочемо миру» (Ольга Галацан) гр № 11 та «Герої не вмирають», звучали пісні на військову тематику «В чистім полі», « Доньки України».
Весь захід супроводжувався показом відео слайдів та уривків з документальних фільмів.
На заході був присутній ветеран-залізничник Довгань Галактіон Костянтинович.
Ведучими вечора були: Бабчук Анастасія та Коріненко Каріна.
День
здоров'я (15.09.2017)

Традиційно в Жмеринському ВПУ до Всесвітнього дня здоров'я відбулося спортивне свято, у якому взяли участь учні всіх груп навчання. Свято показало, що наші вихованці мають міцний фізичний та моральний гарт, завзятість і нестримну волю до перемоги.

Свято 1 вересня завжди залишається в пам’яті кожної людини. Дехто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок.

Адміністрація Жмеринського ВПУ щиро вітає усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань!
Перший урок 2017-2018 н.р.


Назад к содержимому | Назад к главному меню