Жмеринське ВПУ

Перейти к содержимому

Главное меню

2018-2019 н.р.

НОВИНИ, ПОДІЇ

Блоги
Світлини заходів                                   
Відеоматеріали

Підсумкова педрада за І семестр 11.01.2019

Мета педради: аналіз стану проблеми в закладі; актуалізація знань з проблеми педради, розкриття ролі й місця інноваційних педагогічних технологій щодо розвитку життєстійкості та життєздатності учнів; ознайомлення з новими досягненнями в галузі наукових досліджень з проблеми; визначення перспектив спільної діяльності ПТНЗ, сім'ї та з формування компетенцій здорового способу життя в дітей та молоді; актуалізація в учасників педради потреби в удосконаленні та оновленні практики роботи з учнівською молоддю.Ухвалили: роботу адміністрації та навчального закладу загалом вважати задовільною


Відкритий виховний захід- зустріч з воїнами АТО «УКРАЇНА ГІДНА СВОБОДИ»
21.12.2018 детальніше

21 грудня 2018 року викладач ДПЮ Адамусик В.П. та майстри в/н Цимбал Я. В. , Волкова Т. В. провели відкритий виховний захід- зустріч з воїнами АТО на тему :«УКРАЇНА ГІДНА СВОБОДИ»
На зустріч були запрошені лейтенант, голова Спілки атовців та волонтерів смт. Браїлів Окаєвич М.Л та сержант Вашкевич О.М
.Тиждень професії "Електромонтер контактної мережі" 17.12.2018-21.12.2018 детальніше

Професійний тиждень - це одна із форм роботи, що містить цілеспрямовану, колективну, індивідуальну, практичну діяльність педагогів, спрямовану на підвищення якості навчання, професійної підготовки й розвитку творчої діяльності учнів.
       Цикл заходів, проведених у межах професійного тижня, спрямований на поглиблення взаємозв’язків між теоретичними знаннями й виробничим навчанням та є можливим шляхом їхнього вдосконалення. Колективна методична робота майстрів виробничого навчання й викладачів професійного циклу є найбільш ефективною.
"Від вечорниць до сьогодення"

В нашого народу здавна існувала чудова традиція-вечорниці. Віддаючи шану минулому, беручи все найкраще у наше сьогодення, ми з учнями груп №2 та №9 на відкритій виховній годині  намагалися відродити все те найдорожче,що є в нашого народу -історію, мову, звичаі та пісні.Провела викладач Котляр Т.В.


Заходи в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"детальніше


Заходи в рамках тижня професій
"
Слюсар з ремонту рухомого складу; Помічник машиніста тепловоза; Помічник машиніста електровоза" і "Слюсар з ремонту рухомого складу; Оглядач вагонів"10.12-14.12.2018 детальніше


Бесіда "Загальна Декларація прав людини"10.12.2018

запрошені гості:
Цимбал Віталій Сергійович - начальник Жмеринського бюро правововї допомоги
Овчарук Таїса Миколаївна - заступник начальника Жмеринського бюро правововї допомоги
Гончар Сергій Іванович - старший інспектор, майор внутрішньої служби Жмеринського міського відділу Державної установи "Центр пробації" Вінницької області
Катерина Аркадіївна - психолог Жмеринського міськрайонного відділу Державаної установи "Центр пробації" Вінницької області
провела: викладач Любчак І.О.


Всеукраїнський урок "Права людини" з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини10.12.2018

Саме сьогодні виповнилось 70-річчя “Загальної декларації прав людини”.
Після Другої Світової Війни, коли створювалась Організація Об'єднаних націй, члени світового співтовариства висловили прагнення не допустити більше таких наслідків, як в ході війни.
З цією ціллю була розроблена та прийнята Загальна декларація прав людини як вираження невід'ємних прав, які мають усі люди. З болючого досвіду виникло розуміння, що права людини-основа демократичного правового суспільства.
Елеонора Рузвельт голосно назвала Декларацію “Великою хартією вольностей для всього людства”.


кафедра історії викладач - Котляр П.П.


Заходи в рамках тижня професії
"Кухар, офіціант, бармен"
03.12-07.12.2018

Понеділок 03.12.2018
Виставка стіннівок (всі групи)
Відкриття тижня «Моя обрана професія» (16 група).
Майстер
клас (офіціанти 16група)....детальніше

Практичний семінар «Інклюзивне навчання: основні принципи та дієві технології» 04.12.2018

Цього року Президент України Петро Порошенко підписав зміни до Закону України «Про освіту», яким зобов'язав брати на навчання дітей з інвалідністю.
«Як депутатка і освітянка я знаю цю ситуацію і розумію, як допомогти. Знаю, що переважна більшість педпрацівників не готові до упровадження інклюзії. Просто їм потрібно допомогти і їх підтримати – поділитися знаннями, передати унікальний практичний досвід, напрацювання, – зазначила організатор конференції директорка Вінницького інституту Університету «Україна», депутатка Вінницької міської ради Ганна Давиденко.


В Україні сьогодні за даними статистики лише 7000 дітей з інвалідністю навчаються інклюзивно. У той самий час в сусідній Республіці Молдова з населенням 3,5 млн. – 10 000. Очевидно, що такій ситуації є пояснення. І не завжди причина у фінансуванні.
Сьогодні 4 грудня психологічна служба нашого училища взяла у
часть у конференції та майстер-класах, присвячених Дню осіб з інвалідністю «Інклюзивне навчання: основні принципи та дієві технології».
М
и всі спільними зусиллями маємо покращити доступ до освіти та створити необхідні умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами.


Просвітницькі лекції по групам
до Дня Збройних Сил України06.12.2018

6 грудня 2018р. кафедра історії Жмеринського ВПУ провела цикл лекційних занять по групам на тему «День Збройних Сил України».


Довгим і тернистим шляхом йшла Україна до дня своєї самостійності. Багато випробувань та негараздів випало на долю українців у боротьбі за свободу та незалежність.
Сучасна Україна - незалежна держава, і саме українські Збройні Сили покликані охороняти незалежність рідної землі.
Пізнавальним для
учнів був перегляд ряду інформаційних відеороликів про ситуацію в країні та стан сучасної армії. Після перегляду присутні обговорили особливості воєнного протистояння на сході України, наводили приклади героїчних вчинків наших бійців. Хвилиною мовчання мовчання вшанували пам'ять загиблих в ООС.

 

Молодь розуміє, що нинішнє покоління повинне віддавати шану героям, завдяки яким вільно майорить синьо-жовтий прапор свободи і пам’ятати кожного, хто захищав і захищає такий бажаний, але хиткий мир в нашій державі.
Тож
учні Жмеринського ВПУ взяли собі за традицію кожного року урочисто відзначати День збройних сил України тематичними зустрічами, вшановуючи наших героїв.
каф.історії. Каспрук Г.Є.


"Пепередження правопорушень та тютюнопаління" бесіди по групам з представниками поліції Шиховим В.Ю., Рубанським Б.С.03.12.2018

Особливості соціально-економічних, політичних труднощів, які переживає наша держава сьогодні, протиріччя розвитку нашого суспільства, деформованість ринкових стосунків гостро впливають і на молодь.
В учнів втрачається інтерес до навчання, погіршується дисципліна, знижується антидевіантний імунітет. Відхилення від морально-етичних, правових, гігієнічних, екологічних, психологічних норм життєдіяльності та життєтворчості особистості вимагає від
НЗ застосування запобіжної системи виховання (превентивне), яке забезпечить реалізацію заходів, спрямованих на попередження і подолання відхилень у поведінці, запобігання розвитку різних форм їх асоціальності, аморальності поведінки: правопорушень, поганих звичок.

Протидією формування негативних звичок може бути формування свідомої позитивної установки на збереження свого здоров’я, формування ставлення до здоров’я як однієї з найзначніших загальнолюдських цінностей. Зважаючи на те що батьки не завжди приділяють цьому увагу та не всі батьки мають достатні знання з цього питання, виховну функцію, спрямовану на формування позитивно свідомого ставлення до свого здоров’я, має взяти на себе навчальний заклад.Заходи в рамках акції "Скажи наркотикам: Ні!"
27.11.2018

ВживОсобливості соціально-економічних, політичних труднощів, які переживає наша держава сьогодні, протиріччя розвитку нашого суспільства, деформованість ринкових стосунків гостро вплинули і на школу.

В учнів втрачається інтерес до навчання, погіршується дисципліна, знижується антидевіантний імунітет. Відхилення від морально-етичних, правових, гігієнічних, екологічних, психологічних норм життєдіяльності та життєтворчості особистості вимагає від школи застосування запобіжної системи виховання (превентивне), яке забезпечить реалізацію заходів, спрямованих на попередження і подолання відхилень у поведінці школярів і запобігання розвитку різних форм їх асоціальності, аморальності поведінки: правопорушень, поганих звичок (алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління, токсикоманії, статевих порушень та їх наслідків - статевої розпусти, венеричних хвороб та СНІДу). Гуманізація школи несе з собою також ідею захисту дитини. Цю функцію має взяти нання наркотичних речовин  дітьми та молоддю залишається на сьогоднішній день однією з найгостріших проблем, яка постає перед суспільством. Проблема наркотизації молодіжного середовища має не тільки психолого - педагогічний, а й соціальний характер.


В нашому суспільстві, на жаль, існують численні фактори ризику, які штовхають неповнолітніх до наркотичної прірви: доступність  наркотиків для молоді; схильність підлітків до ризикової поведінки; цікавість до наркотиків, яка базується на хибній впевненості, що вживання психотропних речовин не призводить до страшної залежності; втрата життєвих орієнтирів, почуття самотності і покинутості, відсутність уваги і допомоги з боку батьків, педагогів; невдоволення життям, яке виникає на ґрунті постійних конфліктів у сім’ї, навчальних закладах; негативний вплив компанії однолітків; простота переходу від «легких» наркотиків (сигарет, алкоголю) до найнебезпечніших.


Класними керівниками груп проводились інформаційно-просвітницькі бесіди «Ми проти наркотиків», було організовано відеолекторії. Соціальний педагог ознайомила всіх з причинами вживання наркотичних засобів та  профілактикою, практичний психолог розповіла про психологічну залежність від психостимуляторів та небезпеку потрапляння до наркотичних компаній.
В конкурсі плакатів серед учнів І-ІІ курсів перемогла команда групи №2 (автор Константинов Андрій, кл.кер. Котляр Т.В.)
В бібліотеці
була організована виставка «Наркотикам – НІ!» з  метою пропаганди здорового способу життя та боротьби зі страшним злом 21 століття - наркоманією.


"Запали свічку"
акція до Дня памяті жертв Голодомору. 23.11.2018

24 листопада, в Україні проводиться громадська акція «Запали свічку». О 16:00 пам’ять жертв Голодомору-геноциду українського народу вшанують хвилиною мовчання.
Кожен охочий може згадати загиблих українців та запалити свічку на своєму підвіконні, нагадують в Українському інституті національної пам’яті.


Мета акції – об’єднати українців усього світу та іноземних громадян задля пам’яті про один із найбільших злочинів в історії людства ХХ століття. Публічний захід завершиться у Києві 24 листопада 2018 року, на День пам’яті жертв Голодомору.


Міжнародна акція ініційована Світовим конгресом українців, підтримана Міністерством закордонних справ України, Українським інститутом національної пам’яті та Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору».
В інформаційній кампанії використовуються хештеги: #Голодомор85, #Holodomor85, а також гасла: «Ми пам’ятаємо! Ми – сильні!», «Україна пам’ятає! Світ визнає!».

Україна памятає -  світ визнає
бібліотечний захід до Дня пам
яті жертв голодоморів
та 85-х роковин
Голодомору
1932-1933 років в Україні.
23.11.2018
«Проблема торгівлі людьми:виклики сьогодення»

тренінг для педпрацівників та учнів. 22.11.2018


Що таке торгівля людьми?
Ситуація торгівлі людьми це міф чи реальність?
Яких правил слід дотримуватись щоб подорож була безпечною?
Захід «Проблема торгівлі людьми:виклики сьогодення»

Схеми вербування, експлуатації та як перевірити ненадійні компанії, що пропонують роботу за кордоном - нагадує детективну історію, правда?

Під час тренінгу «Навчання інтерактивним методикам роботи з протидії торгівлі людьми» головними героями цієї історії стали учні професійно-технічних навчальних закладів Вінниччини.
Студенти з захватом виконували практичні завдання, переглядали інтерактивний відео-лекторій та закріпляли набуті знання під час гри «Рожеві окуляри».


Захід «Проблема торгівлі людьми:виклики сьогодення» організовано Джерело надії / Spring of Hope в рамках проекту «Підвищення обізнаності населення Вінницької області щодо безпечної міграції та працевлаштування» за підтримки IOM UkraineI, Embassy of Canada in Ukraine, Міністерство закордонних справ Королівства Норвегії.
#ПротиДійторгівлілюдьми


Гала-концерт переможців обласного фестивалю-конкурсу народного мистецтва «Перлини рідного краю» в міському Палаці мистецтв «Зоря» 20.11.2018

Вітаємо гурт "Мандри" та художнього керівника Аллу Анатоліївна Вієцьку з І місцем!


Вітаємо
ученицю ІІІ курсу Базилюк Катерину із зайнятим 3 місцем у конкурсі
ім. Петра Яцика!


викладач Свистун Т.А.


Міс училища 2018
16.11.2018


На передодні Міжнародного дня студента у Жмеринському ВПУ відбулося свято краси і юності «Міс училища - 2018», організаторами якого стали учнівське самоврядування та адміністрація училища.   


Дівчата змагалися у різних конкурсах, а хлопці підтримували їх гарячими оплесками. Виступи конкурсанток вирізнялись оригінальністю та високою сценічною майстерністю. Красуні продемонстрували й неабияку ерудованість та уміння чітко висловлювати свої  думки.


Святковий настрій створювали й номери художньої самодіяльності.


У журі конкурсу було нелегке завдання: потрібно було оцінити  не тільки гарну зовнішність, досконалі і витончені манери дівчат, гарний одяг, але й вміння себе подати, талант, культуру мовлення, розуміння своєї професії.


Корону училища серед шести конкурсанток виборола Тимофійшина Іванка.
Всім дівчатам присвоєно титули:
Віце-міс - Литвинчук Ілона
Міс-чарівність - Галацан Ольга
Міс-правабливість - Мельник Катерина
Міс-ніжність - Каліцінська Дарія
Міс-грація - Морозова Оксана

Урочисте нагородження почесними грамотами кращих учнів
Жмеринського ВПУ
15.11.2018Зустріч з воїнами-афганцями14.11.2018

В актовій залі Жмеринського ВПУ було проведено зустріч з воїнами-афганцями на тему: «Афганістан болить в моїй  душі»


Воїни-афганці поділилися з учнями спогадами про ті трагічні події, своїми розповідями про страшні реалії війни перенесли присутніх в атмосферу вірності військовому обов’язку та доблесті воїнів, що дали присягу Батьківщині.
Хвилиною мовчання було вшановано загиблих воїнів.


Поетичні рядки та ліричні пісні, що звучали на зустрічі, не залишили байдужим жодного учня, ще раз нагадавши, якою жорстокою була війна.
Після виступів учні мали змогу отримати відповіді на свої запитання  та сфотографувася з
воїнами на пам’ять.

Чимало літ минуло вiдтодi, як вивели з Афганістану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать i досі. Не можуть матері забути загиблих та покалічених синів, а дружини та діти своїх чоловiкiв i батьків. Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни i пам’ятати, що і серед нас живуть люди, які в 20-30 років стали свідками й учасниками воєнних подій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, героїзмом, подвигом.Посвята першокурсників у професю09.11.2018

«Посвята у професію» вже стала традицією у нашому навчальному закладі, адже саме з неї починається становлення майбутніх спеціалістів, в руках яких майбутнє України.
Учні
9 груп першого курсу на чолі зі своїми класними керівниками та майстрами виробничого навчання проголосили клятву старанно навчатися та брати активну участь у громадському житті училища. Першим учнів привітав щирими словами та мудрими настановами директор Жмеринського ВПУ Кузьмін В.В.


Багато теплих вітальних слів було сказано Заступником директора з виховної роботи Перепечай О.О., яка побажала першокурсникам невпинної жаги до знань і зазначила правильність вибору навчального закладу, високий рівень підготовки фахівців та їх конкурентоспроможність на ринку праці.


Варто зазначити, що Жмеринське ВПУ вже майже століття є кузнею молодих кадрів. За ці роки було підготовлено багато високопрофесійних спеціалістів, які працюють у різних сферах, на підприємствах, державних установах та організаціях. Деякі із випускників нашого училища завітали сьогодні на свято до першокурсників аби їх привітати та дати слушні поради щодо формування себе як особистості та професіонала.


Ось і стали наші першокурсники повноправними членами великої учнівської родини. Бажаємо кожному стати професіоналом своєї справи. Створюйте нові технології, будьте творцями найсучаснішої техніки ХХІ століття, розвивайте український бізнес та економіку, зміцнюйте законність в державі, але найголовніше – завжди залишайтесь чесними, добрими та порядними людьми.


Захід «Проблема торгівлі людьми:виклики сьогодення»09.11.2018

Що таке торгівля людьми?
Ситуація торгівлі людьми це міф чи реальність?
Яких правил слід дотримуватись щоб подорож була безпечною?


Сьогодні в Центрі суспільної освіти і соціального партнерства учні Жмеринського ВПУ взяли активну участь в І етапі заходу, в рамках проекту «Підвищення обізнаності населення Вінницької області щодо безпечної міграції та працевлаштування», де дізналися про основи безпечної подорожі і безпечного працевлаштування шляхом участі у інтерактивних заняттях та жвавих дискусіях.


"Булінг і кримінальна відповідальність неповнолітніх"24.10.2018

Зустріч з правоохоронними органами.
ВІТАЄМО!

ДПТНЗ Жмеринське вище професійне училище вдруге поспіль нагороджено ЗОЛОТОЮ медаллю на Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті». Номінація: Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення.


Вітаємо наш творчий авторський колектив на чолі з директором Кузьміним В.В. з заслуженою перемогою."Що означає бути здоровою людиною"19.10.2018

Зустріч з лікарем-інфекціоністом Юсухно Інною Олегівною


Провела: майстер в/н Цимбал Яна Володимирівна

Європейський день боротьби з торгівлею людьми18.10.2018

Учні Жмеринського ВПУ взяли участь у вуличній акції протидії торгівлі людьми, яка відбулася 18 жовтня у центрі міста.


Захід пройшов у нетрадиційній формі- 7-ми квестах, де учасники мали можливість продемонструвати свої знання щодо протиправних дій в життєвих ситуаціях.


Експерти відзначили обізнаність жмеринської молоді в актуальних питаннях протидії сучасному рабству. Усі учасники квесту одержали на згадку інформативні матеріали та символічні подарунки.


Педагогічна рада
17.10.2018
Кубок Степаненка12.10.2018

Традиційно на стадіоні м.Жмеринки за підтримки спонсорів, громадських діячів та профспілкового комітету училища відбувся футбольний турнір пам'яті викладача фізкультури  Жмеринського ВПУ, футболіста, тренера Жмеринської юнацької команди "Локомотив" - Степаненка Володимира Миколайовича.


      В турнірі брали участь чотири команди: команда Чернятинського коледжу Вінницького НАУ, Вінницького транспортного коледжу, Вінницького Вищого професійного училища та Жмеринського ВПУ.


Команда-переможець нагороджена медалями та перехідним Кубком. Призери у загально-командному заліку отримали медалі.

Команду
Жмеринського ВПУ вітаємо з почесним ІІІ місцем.
Бажаємо їм нових спортивних перемог!!!

 

Масовий спортивний захід
“Козацькі забави”11.10.2018

Є свята, які об’єднують. Є свята, які залишають по собі хороші незабутні враження. Є свята, які своєю родинною атмосферою та щирістю заслуговують на те, щоб їх називати цим хорошим словом «свято».


11 жовтня 2018 року, напередодні Дня українського козацтва, Дня захисника України та свята Покрова Пресвятої Богородиці, Жмеринське ВПУ традиційно провело фізкультурно-розважальний захід «Козацькі забави» серед учнів училища.


Для участі в заході були запрошені учні всіх груп, викладачі та майстри виробничого навчання. Сценарною програмою було передбачено різноманіття конкурсів і вікторин.


І найголовніше – приготування козацького кулішу.

 

Після закінчення свята конкурсні малюнки, плакати та листи воїнам ООС були передані волонтерам, щоб привітати наших захисників України та передати найщиріші вітання від учнів нашого училища – нащадків могутнього українського козацтва.


День освітянина 05.10.2018

«Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня».


Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.


Зі святом Вас, шановні працівники освіти!


Проведено тренінг:
«Молодь на шляху до подружнього життя»

Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з ГО «Філософія Серця», за сприяння заступника міського голови з гуманітарних питань Боровської О.Г., головного спеціаліста відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добжанської І.М., начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Степовського А.М. проведено тренінг «Молодь на шляху до подружнього життя».


Кожуховський Олександр Олександрович – представник громадської організації «Філософія Серця» провів заняття з використанням різноманітних вправ, які спрямовані на набуття умінь і навичок з питань підготовки молоді до сімейного життя. Учасники тренінгу отримали нові знання щодо функції сім’ї, ознайомилися з гендерними стереотипами, їх наслідками та правилами фінансової грамотності у майбутніх родинах.


Важливо зазначити, що підготовка молоді до сімейного життя є однією з найважливіших проблем сьогодення, оскільки її загострення зумовлюється кризовим станом суспільства, соціальною та політичною нестабільністю, невизначеністю щодо майбутнього.  Ці фактори призводять до перегляду планів молоді щодо укладення шлюбу, до виникнення нових соціально – психологічних установок відносно функцій сім’ї та ролей жінки й чоловіка в ній.


Цей соціальний проект направлений на підвищення престижу сімейного життя, ролі батька і матері в сімейних стосунках, отримання навиків захисту від проблем, які можуть стати в майбутньому причиною руйнації сім'ї.
"День здоров'я"

Однією з головних завдань сучасної школи є виховання здорової молоді, охорона її здоров'я. Щорічно на початку осені, поки стоять теплі осінні дні, в Жмеринському ВПУ проходить "День здоров'я" - день, вільний від навчання, присвячений активному та здоровому способому життя.


У веселих змаганнях в рамках фізкультурного свята взяли участь учні І-ІІІ курсів. Атмосфера тут панувала, як на якомусь відповідальному турнірі - виконуючи умови конкурсів, намагалися не підвести свою команду, а вже, передавши естафету, відчайдушно уболівали за своїх.


Протягом дня проходили спортивні змагання з різних видів спорту, естафети, спортивні конкурси. До суддівства на всіх етапах залучалися викладачі та майстри виробничого навчання. Говорили про складові здоров’я, заняття спортом та фізичною культурою, користь, яку вони приносять здоров’ю людини.


День здоров'я пройшов дуже організовано. На завершальному етапі всі зібралися на дружньому пікнікe у парку міста. Цей день подарував усім заряд бадьорості, гарний настрій і залишив яскраві враження!


Дорогі учні, викладачі! Шановні батьки!
Адміністрація Жмеринського ВПУ
сердечно вітає вас
з початком нового навчального року та з Днем знань!

Свято Першого вересня є  початком нелегкого, але неймовірно цікавого шляху до здобуття знань, професійного становлення учнів, формування їх як відповідальних свідомих громадян і справжніх патріотів, готових працювати заради розвитку України, творчо мислячих, прагнучих до пізнання, спроможних ставити перед собою мету та досягати її.

Приймальна кампанія ще триває, але вже зараз з радістю можемо переконливо запевнити, що самовідданою працею, наполегливістю, активною роботою із місцевими школами, підприємствами, бізнес-структурами й суспільною громадою ми довели, що здатні витримати конкуренцію, що ми сучасні, прогресивні та надійні!
Цього року до нас приєдналися 211 учнів-першокурсників, з них 145 - на базі 9 класів та 66 - з
повною загальною середньою освітою.
Попереду на нас чекає напружена, але цікава робота, з якою ми пов’язуємо великі сподівання! А зараз ми продовжуємо розвивати славетні традиції минулого та впроваджувати нові, продовжуємо жити повноцінним життям!

Шановні першокурсники, бажаємо вам стати гідними членами нашої міцної та дружньої родини, досягти своєї мети, зустріти добрих і надійних друзів, бути активними, цілеспрямованими, наполегливими, із гордістю нести звання
учня Жмеринського ВПУ.


Зичимо усім учням натхнення та доброго настрою. Йдіть за покликанням серця, вдосконалюйте свої знання, втілюйте мрії у життя! Саме ви, молоді, перспективні та прогресивні, потрібні країні!

Вітаємо й батьків наших вихованців! Міцного здоров’я вам, терпіння та віри у своїх нащадків!


Вельмишановні освітяни, низький уклін вам за самовіддану напружену творчу працю, ентузіазм, віру, високий професіоналізм, винахідливість! Ваша мудрість, людяність і знання залишаються з
учнями на все життя.
Злагоди, мирного неба над головою, підкорення нових вершин знань й нових неймовірних звершень в ім’я процвітання України!


Педагогічна рада 30.08.2018

Серпнева педрада є традиційним заходом. Саме перед початком нового навчального року прийнято підбивати підсумки, виявляти позитивні і негативні результати навчальної і позаурочної діяльності за минулий період.

Саме на серпневій педагогічній раді, яка проводиться за традицією в останні дні літа, розглядалися теми педрад на весь навчальний рік. Спочатку підводилися підсумки за минулий рік, виявлялися кращі педагогічні практики, потім аналізувалися основні проблеми, визначалися шляхи їх вирішення.Обирали основні напрямки методичної роботи педагогічного колективу з урахуванням основних тенденцій, які обрані в якості пріоритетних напрямків.


 
Назад к содержимому | Назад к главному меню