Жмеринське ВПУ

Перейти к содержимому

Главное меню

2018-2019 н.р.

НОВИНИ, ПОДІЇ

Блоги
Світлини заходів                                   
Відеоматеріали

Масовий спортивний захід
“Козацькі забави”11.10.2018

Є свята, які об’єднують. Є свята, які залишають по собі хороші незабутні враження. Є свята, які своєю родинною атмосферою та щирістю заслуговують на те, щоб їх називати цим хорошим словом «свято».

1
1 жовтня 2018 року, напередодні Дня українського козацтва, Дня захисника України та свята Покрова Пресвятої Богородиці, Жмеринське ВПУ традиційно провело фізкультурно-розважальний захід «Козацькі забави» серед учнів училища.


Для участі в заході були запрошені учні всіх груп, викладачі та майстри виробничого навчання. Сценарною програмою було передбачено різноманіття конкурсів і вікторин.


І найголовніше – приготування козацького кулішу.


Після закінчення свята конкурсні малюнки, плакати та листи воїнам ООС були передані волонтерам, щоб привітати наших захисників України та передати найщиріші вітання від учнів нашого училища – нащадків могутнього українського козацтва.


День освітянина 05.10.2018

«Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня».


Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.


Зі святом Вас, шановні працівники освіти!


Проведено тренінг:
«Молодь на шляху до подружнього життя»

Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з ГО «Філософія Серця», за сприяння заступника міського голови з гуманітарних питань Боровської О.Г., головного спеціаліста відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добжанської І.М., начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Степовського А.М. проведено тренінг «Молодь на шляху до подружнього життя».


Кожуховський Олександр Олександрович – представник громадської організації «Філософія Серця» провів заняття з використанням різноманітних вправ, які спрямовані на набуття умінь і навичок з питань підготовки молоді до сімейного життя. Учасники тренінгу отримали нові знання щодо функції сім’ї, ознайомилися з гендерними стереотипами, їх наслідками та правилами фінансової грамотності у майбутніх родинах.


Важливо зазначити, що підготовка молоді до сімейного життя є однією з найважливіших проблем сьогодення, оскільки її загострення зумовлюється кризовим станом суспільства, соціальною та політичною нестабільністю, невизначеністю щодо майбутнього.  Ці фактори призводять до перегляду планів молоді щодо укладення шлюбу, до виникнення нових соціально – психологічних установок відносно функцій сім’ї та ролей жінки й чоловіка в ній.


Цей соціальний проект направлений на підвищення престижу сімейного життя, ролі батька і матері в сімейних стосунках, отримання навиків захисту від проблем, які можуть стати в майбутньому причиною руйнації сім'ї.
"День здоров'я"

Однією з головних завдань сучасної школи є виховання здорової молоді, охорона її здоров'я. Щорічно на початку осені, поки стоять теплі осінні дні, в Жмеринському ВПУ проходить "День здоров'я" - день, вільний від навчання, присвячений активному та здоровому способому життя.


У веселих змаганнях в рамках фізкультурного свята взяли участь учні І-ІІІ курсів. Атмосфера тут панувала, як на якомусь відповідальному турнірі - виконуючи умови конкурсів, намагалися не підвести свою команду, а вже, передавши естафету, відчайдушно уболівали за своїх.


Протягом дня проходили спортивні змагання з різних видів спорту, естафети, спортивні конкурси. До суддівства на всіх етапах залучалися викладачі та майстри виробничого навчання. Говорили про складові здоров’я, заняття спортом та фізичною культурою, користь, яку вони приносять здоров’ю людини.


День здоров'я пройшов дуже організовано. На завершальному етапі всі зібралися на дружньому пікнікe у парку міста. Цей день подарував усім заряд бадьорості, гарний настрій і залишив яскраві враження!


Дорогі учні, викладачі! Шановні батьки!
Адміністрація Жмеринського ВПУ
сердечно вітає вас
з початком нового навчального року та з Днем знань!

Свято Першого вересня є  початком нелегкого, але неймовірно цікавого шляху до здобуття знань, професійного становлення учнів, формування їх як відповідальних свідомих громадян і справжніх патріотів, готових працювати заради розвитку України, творчо мислячих, прагнучих до пізнання, спроможних ставити перед собою мету та досягати її.

Приймальна кампанія ще триває, але вже зараз з радістю можемо переконливо запевнити, що самовідданою працею, наполегливістю, активною роботою із місцевими школами, підприємствами, бізнес-структурами й суспільною громадою ми довели, що здатні витримати конкуренцію, що ми сучасні, прогресивні та надійні!
Цього року до нас приєдналися 211 учнів-першокурсників, з них 145 - на базі 9 класів та 66 - з
повною загальною середньою освітою.
Попереду на нас чекає напружена, але цікава робота, з якою ми пов’язуємо великі сподівання! А зараз ми продовжуємо розвивати славетні традиції минулого та впроваджувати нові, продовжуємо жити повноцінним життям!

Шановні першокурсники, бажаємо вам стати гідними членами нашої міцної та дружньої родини, досягти своєї мети, зустріти добрих і надійних друзів, бути активними, цілеспрямованими, наполегливими, із гордістю нести звання
учня Жмеринського ВПУ.


Зичимо усім учням натхнення та доброго настрою. Йдіть за покликанням серця, вдосконалюйте свої знання, втілюйте мрії у життя! Саме ви, молоді, перспективні та прогресивні, потрібні країні!

Вітаємо й батьків наших вихованців! Міцного здоров’я вам, терпіння та віри у своїх нащадків!


Вельмишановні освітяни, низький уклін вам за самовіддану напружену творчу працю, ентузіазм, віру, високий професіоналізм, винахідливість! Ваша мудрість, людяність і знання залишаються з
учнями на все життя.
Злагоди, мирного неба над головою, підкорення нових вершин знань й нових неймовірних звершень в ім’я процвітання України!


Педагогічна рада 30.08.2018

Серпнева педрада є традиційним заходом. Саме перед початком нового навчального року прийнято підбивати підсумки, виявляти позитивні і негативні результати навчальної і позаурочної діяльності за минулий період.

Саме на серпневій педагогічній раді, яка проводиться за традицією в останні дні літа, розглядалися теми педрад на весь навчальний рік. Спочатку підводилися підсумки за минулий рік, виявлялися кращі педагогічні практики, потім аналізувалися основні проблеми, визначалися шляхи їх вирішення.Обирали основні напрямки методичної роботи педагогічного колективу з урахуванням основних тенденцій, які обрані в якості пріоритетних напрямків.


 
Назад к содержимому | Назад к главному меню