“День здоров’я”

Блог

Однією з головних завдань сучасної школи є виховання здорової молоді, охорона її здоров’я. Щорічно на початкуосені, поки стоять теплі осінні дні, в Жмеринському ВПУпроходить “День здоров’я” – день, вільний від навчання, присвячений активному та здоровому способому життя. 

У веселих змаганнях в рамках фізкультурного свята взяли участь учні І-ІІІ курсів. Атмосфера тут панувала, як на якомусь відповідальному турнірі – виконуючи умови конкурсів, намагалися не підвести свою команду, а вже, передавши естафету, відчайдушно уболівали за своїх. 

Протягом дня проходили спортивні змагання з різних видів спорту, естафети, спортивні конкурси. До суддівства на всіх етапах залучалися викладачі та майстри виробничого навчання. Говорили про складові здоров’я, заняття спортом та фізичною культурою, користь, яку вони приносять здоров’ю людини.

День здоров’я пройшов дуже організовано. На завершальному етапі всі зібралися на дружньому пікнікe у парку міста. Цей день подарував усім заряд бадьорості, гарний настрій і залишив яскраві враження!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *