Посвята першокурсників у професію 09.11.2018

Блог

«Посвята у професію» вже стала традицією у нашому навчальному закладі, адже саме з неї починається становлення майбутніх спеціалістів, в руках яких майбутнє України. 
Учні 9 груп першого курсу на чолі зі своїми класними керівниками та майстрами виробничого навчанняпроголосили клятву старанно навчатися та брати активну участь у громадському житті училища. Першим учнів привітав щирими словами та мудрими настановами директорЖмеринського ВПУ Кузьмін В.В.

Багато теплих вітальних слів було сказано Заступником директора з виховної роботи Перепечай О.О., яка побажала першокурсникам невпинної жаги до знань і зазначила правильність вибору навчального закладу, високий рівень підготовки фахівців та їх конкурентоспроможність на ринку праці. 

Варто зазначити, що Жмеринське ВПУ вже майже століття є кузнею молодих кадрів. За ці роки було підготовлено багато високопрофесійних спеціалістів, які працюють у різних сферах, на підприємствах, державних установах та організаціях. Деякі із випускників нашого училища завітали сьогодні на свято до першокурсників аби їх привітати та дати слушні поради щодо формування себе як особистості та професіонала.
Ось і стали наші першокурсники повноправними членами великої учнівської родини. Бажаємо кожному стати професіоналом своєї справи. Створюйте нові технології, будьте творцями найсучаснішої техніки ХХІ століття, розвивайте український бізнес та економіку, зміцнюйте законність в державі, але найголовніше – завжди залишайтесь чесними, добрими та порядними людьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *