Захід «Проблема торгівлі людьми:виклики сьогодення» 09.11.2018; 22.11.2018

Блог

Що таке торгівля людьми?
Ситуація торгівлі людьми це міф чи реальність? 
Яких правил слід дотримуватись щоб подорож була безпечною?
Сьогодні в Центрі суспільної освіти і соціального партнерства учні Жмеринського ВПУ взяли активну участь в І етапі заходу, в рамках проекту «Підвищення обізнаності населення Вінницької області щодо безпечної міграції та працевлаштування», де дізналися про основи безпечної подорожі і безпечного працевлаштування шляхом участі у інтерактивних заняттях та жвавих дискусіях.

Під час тренінгу «Навчання інтерактивним методикам роботи з протидії торгівлі людьми» головними героями цієї історії стали учні професійно-технічних навчальних закладів Вінниччини.
Студенти з захватом виконували практичні завдання, переглядали інтерактивний відео-лекторій та закріпляли набуті знання під час гри «Рожеві окуляри».

Захід «Проблема торгівлі людьми:виклики сьогодення» організовано Джерело надії / Spring of Hope в рамках проекту «Підвищення обізнаності населення Вінницької області щодо безпечної міграції та працевлаштування» за підтримки IOM UkraineI, Embassy of Canada in Ukraine, Міністерство закордонних справ Королівства Норвегії.
#ПротиДійторгівлілюдьми

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *