«Стоп булінг»

Блог
Нажаль, явище булінгу надзвичайно поширене серед сучасної учнівської молоді, педагоги багато роблять для того, щоб запобігати знущанню та своєчасно усувати його, але цю проблему іноді замовчують, не афішують випадки знущань, її не прийнято обговорювати. За таких умов проблема не усувається, навпаки, вона набуває більших обсягів і жорстокіших проявів. 
Запобігання та профілактика випадків насильства є найважливішим завданням педагогів та психологічної служби закладу, оскільки жорстоке ставлення до дитини неминуче призводить до низки руйнівних наслідків.
Психологічною службою Жмеринського ВПУ регулярно здійснюються рейди в групи по виявленню фактів булінгу, систематично проводяться лекції та інформаційні бесіди з учнями І-ІІІ курсів. Залучаються представники юстиції та громадських правозахисних організацій.
13.02.2019 Начальник Жмеринського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Сокуренко Ю.В. та старший державний виконавець Редько Л.М., провели відкритий урок «Стоп булінг» для учнів Жмеринського вищого професійного училища. Розповіли про види булінгу та відповідальність, передбачену за булінг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *