Виховний захід “Як подолати вірус лихослів’я”

Блог

Останнім часом лихослів’я набуває характе­ру епідемії, особливо серед молоді, неза­лежно від статі. Для підлітків нецензурна лексика є своєрідним засобом самоствердження, проявом «почуття дорослості». Лихослів’я може використовуватись «для зв’язку слів у реченні», а також у стані емоційного піднесення.
Поширення лайки у повсякденному житті та в засобах масової інформації сприяє розвитку своєрідного імунітету до лихослів’я у всіх верств населення. Тому у ДПТНЗ “Жмеринське ВПУ”, особливого значення набуває просвітницька робота, спрямована на подолання лихослів’я серед учнівської молоді.

Частіше проявляйте доброту, милосердя, терпимість, повагу до людей. Пам’ятайте про те, що лайка викликає хвороби не тільки у Вас, але й у Ваших нащадків. Учіться аналізувати ситуації, нейтралізовувати свій гнів. Спробуйте навчитися впевнено просити, вимагати, відмовляти. Перш ніж критикувати іншого, скажіть про власні помилки. Проявляйте щирий інтерес, увагу до інших людей, говоріть компліменти. Перестаньте лаятися самі, виробіть в собі відразу до лихослів’я; Уникайте спілкування з людьми, що лаються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *