Гармонія краси

Блог
Французи найбільші цінителі жіночої краси, говорять: «Справжню жінку роблять дві речі: елегантне взуття та гарна зачіска». Звичайно, це жарт. Але, як кажуть, у кожному жарті є лише часточка жарту. Бо красиве доглянуте волосся є символом ніжності, жіночості та чарівності жінок. Зачіска впливає на настрій, дарує радість і щастя, або наводить смуток та депресію. За зовнішнім виглядом волосся визначають естетичний розвиток та смак людини, її соціальний статус та рівень культури.
Майстер перукарського мистецтва – це глобальна професія. Жодна людина не може обійтися без хорошого майстра – перукаря. Тому професіонали в цій сфері – на вагу золота. Він має бути доброзичливим, врівноваженим, витриманим, уважним та акуратним.
Справжнього майстра відрізняють бездоганний художній смак, образне мислення, творчий підхід до справи, вміння переконати клієнта. Для перукаря важливо завжди мати хороший настрій та дарувати його своїм клієнтам. Якість роботи перукаря визначається, перш за все, швидкістю та чіткістю в роботі й індивідуальністю підходу.
21 березня у Жмеринському ВПУ пройшов щорічний конкурс перукарської майстерності «Гармонія краси», який покликаний сприяти зростанню престижності робітничих професій, розвитку професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів, вдосконалення професійної майстерності учнів та підвищення культури і якості обслуговування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *