V регіональний фестиваль технічної творчості

На Європейській площі у Вінниці відбувся V регіональний фестиваль технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Творча молодь Вінниччини. Де талановита молодь Жмеринського ВПУ представляла своє училище.
“Цей захід має профорієнтаційне значення. Незабаром завершується навчальний рік. Тож, випускники шкіл сьогодні мають можливість ознайомитися зі спеціальностями, які пропонують професійно-технічні заклади. Вони навчають за 107 спеціальностями, причому 70% — це інтегровані спеціальності, тобто такі, що дають можливість опанувати професію за суміжною спеціальністю. А студенти мають можливість продемонструвати свої навички і поспілкуватися з потенційними роботодавцями, які тут сьогодні присутні”, — сказав директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк.
Він зазначив, що серед усіх освітніх галузей, професійно-технічна освіта є локомотивом економічного зростання. Тому робітничі спеціальності користуються попитом на Вінниччині.

IMG_8198
IMG_8247
IMG_8248
IMG_8323

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *