Навчальна робота

Корисні посилання


Блог Заступника директора з НР
Сайт викладача  професії Кухар; Офіціант; Бармен
Заступник директора з НР Чичкаленко О.Є.

Розклад уроків та дзвінків


Дивіться розклад уроків за посиланням
РОЗКЛАД ДЗВІНКІВ
1 урок 08-00 - 08-45
2 урок 08-50 - 09-35
3 урок 09-45 - 10-30
4 урок 10-40 - 11-25
Обідня перерва 35 хв.
5 урок 12-00 - 12-45
6 урок 12-55 - 13-40
7 урок 13-50 - 14-35
8 урок 14-45 - 15-30
9 урок 15-40 - 16-25

Основними навчально-методичними документами з планування навчально-виробничого процесу у Жмеринському вищому професійному училищі є:


робочі навчальні плани за професіями професійно-технічної освіти;
– робочі навчальні програми з навчальних предметів та професійно-практичної підготовки, що передбачені робочими навчальними планами, поурочно-тематичні плани з навчальних предметів;
– перелік навчально-виробничих робіт з професії на семестр;
– плани виробничого навчання виробничих груп на місяць;
– плани навчально-виробничої діяльності на семестр;
– плани уроків;
– розклад занять;
– розклад гуртків.
Освіта в Жмеринському ВПУ включає природничо-математичну, гуманітарну, фізичну, загальнопрофесійну, професійно-теоретичну і професійно-практичну підготовку.
Жмеринське вище професійне училище є атестованим навчальним закладом за рішенням ДАК від 25.11.2014 р., протокол № 113  (наказ Міністерства освіти і науки України від 05.12.2014 р. № 3090л).
Підготовка кваліфікованих робітників ведеться на базі базової середньої освіти — термін навчання 3 роки, на базі повної загальної середньої освіти — термін навчання 1 – 1,5 роки, а також ведеться курсова підготовка.
Учні, що прийняті на навчання на базі базової середньої освіти разом з професією одержують повну загальну середню освіту.
Навчання учнів ведеться у відповідності до державних стандартів ПТО в таких напрямах:
  1. Особисто–орієнтоване навчання та виховання;
  2. Втілення учнівського самоврядування та співробітництво учнівського та педагогічного колективів;
  3. Формування  професійних вміньта навичок;
  4. Використання  технічних засобів навчання на уроках теоретичного та виробничого навчання.
  5. Впровадження сучасних інноваційних технологій у навчальний процес.
Навчальний процес в училищі здійснюється відповідно до нормативних документів чинного законодавства на базі повної загальної середньої освіти і базової середньої освіти і організований таким чином, щоб було здійснено поєднання загальноосвітньої та професійної підготовки учнів.
Розклад занять має раціональний характер і змінюється протягом  навчального семестру згідно навчального плану.
Перед початком навчального року затверджується плануюча документація, календарно – тематичні та поурочні  плани, план роботи кабінетів теоретичного навчання, план самоосвіти викладачів, план роботи гуртків, паспорти кабінетів та інша документація.
Для здійснення моніторингу якості знань учнів з основних предметів, які вони  отримали у школі, на початку І семестру проводяться діагностичні контрольні  роботи для учнів І курсу та проводяться заходи з усунення прогалин в знаннях учнів.
Для  запобігання та ліквідації неуспішності учнів та підготовці їх до державної кваліфікаційної атестації проводяться додаткові заняття та консультації. Для цього складається розклад консультацій.
Щороку у Жмеринському ВПУ проводяться предметні олімпіади із загальноосвітніх предметів: української мови і літератури, англійської мови, історії, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, географії,  інформатики, інформаційних технологій, за результатами яких проводиться аналіз.
Учні І,ІІ, ІІІ курсів систематично беруть участь у різноманітних конкурсах і змаганнях, з них:
Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»
Обласний учнівський конкурс з іноземної мови «Світ моїх захоплень»
Міжнародний конкурс з української мови  імені Петра Яцика
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
З метою перевірки успішності проведяться директорські контрольні роботи з професійно – теоретичних, загально – технічних дисциплін та загальноосвітніх предметів для учнів І, ІІ, ІІІ курсів і груп ТУ та їх аналіз.
Із завершенням загальноосвітньої підготовки та згідно робочого навчального плану та програми, методичними комісіями проводиться підготовка до проведення державної підсумкової атестації в групах ІІІ курсу. Результати проведення ДПА обговорюються на засіданнях методичних комісій та педагогічній раді.
З метою контролю виконання навчальних планів і програм перевіряються журнали теоретичного навчання.
Інженерно – педагогічний колектив училища слідкує за новими наказами, листами НМЦ ПТО, в навчальний процес постійно впроваджує інноваційні технології та досягнення передової педагогічної сучасної науки.