
У межах реалізації проєкту «Швидка краса: ЕКСПРЕС СТИЛЬ», що впроваджується в рамках програми InConnect 2, у Жмеринському вищому професійному училищі відбувся комплексний тренінг для здобувачів освіти випускної групи ІІІ курсу спеціальності «Перукар (перукар-модельєр)».
Захід став важливим етапом підготовки молоді до виходу на ринок праці та сприяв розвитку професійної впевненості.
Тренінг було організовано у партнерстві з міським Центром зайнятості. Учні отримали цінні поради щодо працевлаштування, оформлення резюме та підготовки до співбесіди.
Змістовну лекцію провела провідний фахівець Центру зайнятості Олена Чоногуз. Вона пояснила, як створювати професійне резюме, виділяти власні сильні сторони, описувати досвід і навички, навіть якщо вони здобуті у процесі навчання, та адаптувати документ під конкретну вакансію. Також були розглянуті типові помилки, яких варто уникати молодим спеціалістам.
Важливою частиною тренінгу стали відеозвернення представників місцевого бізнесу. Роботодавці розповіли про актуальні вакансії, вимоги до кандидатів та перспективи професійного розвитку.
Учні отримали можливість поставити запитання та краще зрозуміти, які компетентності цінуються найбільше і що може підвищити їхню конкурентоспроможність на ринку праці.
Окремий блок був присвячений розвитку стресостійкості — важливої складової роботи у сфері послуг.
Учасники тренінгу опанували техніки керування емоціями, вправи для подолання хвилювання та методи формування впевненості у складних ситуаціях. Такі навички є необхідними для майбутніх перукарів, оскільки їхня робота передбачає постійну взаємодію з клієнтами.
Учні дізналися про варіанти працевлаштування, програми підтримки молоді, подальше професійне навчання, грантові можливості та стажування в межах співпраці з бізнесом у проєкті InConnect 2.
Тренінг допоміг здобувачам освіти побачити перспективи власного росту та сформувати впевненість у виборі професійного шляху.
Захід став вагомою практичною подією, яка допомогла молоді отримати сучасні інструменти для успішного старту, сформувати навички самопрезентації та зрозуміти вимоги роботодавців.
Партнерство освіти, служби зайнятості та бізнесу в межах програми InConnect 2 відкриває нові можливості для учнів і зміцнює їхню конкурентоспроможність на ринку праці.
Проєкт «InConnect 2: Посилення партнерства закладів професійної освіти та бізнесу» впроваджується Громадською спілкою «Фонд підтримки реформ в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу, Німеччини, Польщі, Естонії та Данії в межах мультидонорської ініціативи Skills4Recovery, яку реалізують Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Solidarity Fund PL (SFPL).
🔗 ГС «Фонд підтримки реформ в Україні»: https://fsr.org.ua
🔗 Facebook ГС ФПРУ: https://www.facebook.com/ngu.fsr
@Громадська спілка “Фонд підтримки реформ в Україні”








