Зустріч з Героями ООС

Кожного ранку ми прокидаємось з надією, що сьогодні все буде добре. Нарешті ми почуємо таке бажане, довгоочікуване, стане спокійно і тихо на Сході нашої держави, де виборюється право на наше мирне і спокійне життя.

https://www.youtube.com/watch?v=VmZz-1mGD-k&t=9s

Але, на жаль, із засобів масової інформації ми чуємо про нові постріли градів, знову втрачаємо молоді життя. Та все ж живемо із вірою в те, що відстоїмо незалежність і цілісність нашої держави.
Свідками подій, які відбуваються в зоні АТО, стали наші сьогоднішні гості.
Воїни розповіли про нелегкі бойові будні, умови життя, продемонстрували фото та відеодокументи з зони подій, показали засоби особистого захисту, свої військові обладунки, а також дали можливість всім бажаючим відчути їх вагу на собі.

Учні привітали дорогих гостей цікавою концертною програмою та подарунками-оберегами, які зробили власноруч.

Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України, які віддали життя за нас.
Тільки тепер ми, напевно, усвідомили, що означають такі звичайні слова як незалежний, вільний. Усвідомили, як це бути справжніми патріотами, яке велике значення мають слова нашого гімну, який рідний і дорогий нам наш синьо-жовтий прапор. Це пробудження свідомості, і воно сколихнуло всю Україну від наймолодшого до найстаршого.
Такі зустрічі залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.
IMG_3012
IMG_3014
IMG_3015
IMG_3019
IMG_3016
IMG_3020
IMG_3021
IMG_3022
IMG_3024
IMG_3025
IMG_3027
IMG_3029
IMG_3032
IMG_3036
IMG_3038
Провела викладач Слободянюк Н.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *